Olen biseksuaali eli kaikki käy olen valmis ihan mihin vaan
Kaikki käy kuhan saa tyydytystä
7
337
Vastaukset
Ottaakaa yhteyttä❤
- Karzee55
Samoin olen vanhempi kiimainen mies
Kiinnostaa kyllä. Olen nuori mies. Haluan olla kohde.
- yhdenomakulta
Bisset onkin tunnettuja joka pellon kyntäjiä ja aina vain panot mielessä. Erittäin seksikeskeistä porukkaa ovat ja tieysti vaimoa on petettävä, jotta saa halut tyydytettyä.
Tuossa aloituksessa ollut mitään uutta ihan normi homma bisseillä.- xxxxxf
Ai aloitus ei koskenutkaan homoja? Hups.
- kokeilutolisikivaa
Hyvä asenne. Olen hyvin pitkään fantasioinut miehen kanssa seksistä. Se voi olla kokeilua ja oman seksuaalisuuden etsimistä ja selviää tietty kokeilemalla kiinnostaako se seksi tosi tilanteessa sittenkään. Mutta niin kauan olen haaveillut mielen kanssa kaikin päin olemista niinkuin naisenkin.
Hetero pornoa katsellessa usein laitan itseni naisen asemaan videolla. Homo porno ei vain nappaa.
Parasta olisi ehdottomasti ladyboy!!!"Hyvä asenne. Olen hyvin pitkään fantasioinut miehen kanssa seksistä. Se voi olla kokeilua ja oman seksuaalisuuden etsimistä ja selviää tietty kokeilemalla kiinnostaako se seksi tosi tilanteessa sittenkään. Mutta niin kauan olen haaveillut mielen kanssa kaikin päin olemista niinkuin naisenkin.
Hetero pornoa katsellessa usein laitan itseni naisen asemaan videolla. Homo porno ei vain nappaa."
Mulla on ollut samat ajatukset. Mulla on Transvestinen fetissi, vaikea vaan löytää ketään jonka kanssa nauttia siitä. Tosin tuossa jutussa sä otat myös naisen roolin, miten pelkästään miehen rooli?
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1732024
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821470Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821404Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta111147Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391057Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210983- 41874
- 96844
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49775