Nainen pistäänkö

nakkia lihapiirakan väliin;D
4135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuka haluaa laittaa nakkia piiloon. Jos se on se yksi komistus, niin asia voisi olla jotenki soviteltavissa 😋☺

Äänestä

No pistettään ja kaikki mausteet myös..😃

Äänestä

Onko kyse syömisestä vai panostasi joka sulla on siellä? Jos jälkimmäinen niin eiköhän se ole teidän kahden välinen asia.

Äänestä

Jos sais kuitenkin hk:n sinisen sinne väliin. 😛😂

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nakkikukkaro kirjoitti:

nakkia lihapiirakan väliin;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu