Onko normaalia harrastaa tyttöKAVERIn kanssa

umAchIi

seksiä? Riitelimme kavereiden kanssa asiasta ja eikö sen jälkeen voi sanoa että on vielä kaveri?

7

301

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nimimerkki22

      Olet kyllä enemmän kuin kaveri jos harrastat seksia jonkun kanssa

    • eiolenormaalia

      Ei tuo ole normaalia ja ei sen jälkeen voi olla enää pelkkiä kavereita. Sehän on vain outoa

    • huolestunutäiti

      Mielestäni olette enemmän kuin kavereita seksin jälkeen, en tiedä miten voisitte olla vain kavereita jos harrastatte seksiä

      • Eräillä tädeillä on tapana huolestua kaikesta.

        Seksin harrastaminen tyttökavereiden kesken on ihan tavallista. Useimmin se on itsetyydytyksen luonteista. Se voi olla myös alkumerkki lesbolaisesta suuntauksesta. Jos seksi tyttökaverien kesken ei innosta, sekin on tavallista.

        Tuntuu oudolta, että olisitte riidelleet asiasta. Riittänee sen havaitseminen, että toinen tykkää, toinen ei.


      • umAchIi
        rennostiM kirjoitti:

        Eräillä tädeillä on tapana huolestua kaikesta.

        Seksin harrastaminen tyttökavereiden kesken on ihan tavallista. Useimmin se on itsetyydytyksen luonteista. Se voi olla myös alkumerkki lesbolaisesta suuntauksesta. Jos seksi tyttökaverien kesken ei innosta, sekin on tavallista.

        Tuntuu oudolta, että olisitte riidelleet asiasta. Riittänee sen havaitseminen, että toinen tykkää, toinen ei.

        Olen poika......


      • umAchIi kirjoitti:

        Olen poika......

        Muuttaa asian. On siis kyse tavallisesta heteroseksistä. Nuoremmissa ikäluokissa on tavallista seurustella ilman sukupuoliyhdyntää. Vanhemmissa sellainen seurustelu on hyvin poikkeuksellista.

        Minun ex-tyttökaverini kertoi, että hän oli ollut edellisen poikaystävänsä kanssa yhdynnässä jo 8-vuotiaana. Sekin on ihan normaalia.


    • Ei siinä mitään ihmeellistä ole, ja ihan hyvin voi edelleen olla ihan kavereita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      53
      897
    2. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      64
      647
    3. Mitä haluaisit kysyä tänään

      Kaivatultasi? Anna jokin tunniste itsestäni tai hänestä.
      Ikävä
      55
      640
    4. Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan

      Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli
      Jämsä
      43
      572
    5. Olen luovuttanut

      Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik
      Ikävä
      31
      542
    6. En välitä sinusta yhtään

      Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.
      Ikävä
      32
      518
    7. Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"

      Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk
      Kotimaiset julkkisjuorut
      5
      503
    8. Hyvä ihminen

      Koetko olevasi hyvä ihminen ja kohteletko toisia arvostavasti?
      Ikävä
      75
      457
    9. Ei se nainen edes oo

      mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      37
      436
    10. Nainen. Onko meissä

      Sinusta jotain samaa? Näköä tai luonteenpiirteitä? Utelias
      Ikävä
      33
      435
    Aihe