Jos olisi mahdollista niin lukisitko hänen textarit ja sähköpostit?
Entä tietokoneen historian?
Onneksi puhelimissa on sormenjälkitunnistimet niin muut eivät pääse niitä tutkimaan :)
Entä tietokoneen historian?
Onneksi puhelimissa on sormenjälkitunnistimet niin muut eivät pääse niitä tutkimaan :)
Vastaukset 19
Vanhimmat
Jos ei ole luottoa tuon vertaa niin kannattaa vaihtaa henkilöä. Kamalan rasittavaa olisi vahtia tuolleen toista!
koska hän näyttäisi ne minulle aivan itse, jos ei ole salattavaa. Siis jos pyytäisin näyttämään. Sormen voi aina katkaista ja käyttää sitä sormenjälkeä.
Minä en periaattestakaan näyttäisi ystävieni kanssa käymiä henkilökohtaisia keskusteluita. Rikkoisin sillä luottamussuhteen ystäviini kun heidän henk.kohtaisia viestejä muille näyttelisin.
Tästä joskus tappelin yhden tosi pimahtaneen exän kanssa ja otin turpaan kun en suostunut näyttämään tekstareita ja Facebook keskusteluja sille.
Niissä ei ollut mitään exää kiinnostavaa elikkä mitään petokseen viittavaa mutta niissä oli ystävieni mulle uskomia salaisuuksia ja ne ei exälleni kuuluneet.
En näyttänyt. Sain kyllä kuulla siitä hyvästä olevani huora ja pettäjä mutta en näyttänyt!
Jos luottamus ei muuten tule kun ystävien luottamuksen rikkomalla niin mies saa luvan lähtee meneen.
Päätän suhteen.
Se on kyllä totta että kaikkia asioita ei tarvitse jakaa eikä näyttää.
Minä en ainakaan näyttäisi vaikkei siellä olekaan minuun liittyviä salaisuuksia. Ystävieni asiat eivät kuulu hänelle. Minulle tulisi jotenkin petetty olo jos saisin tietää että ystäväni olisi näyttänyt meidän keskustelujamme miehelleen. En voisi tehdä kavereilleni noin.
En varmasti lukisi vaikka saisin luvan. Mitä suotta pahoittamaan mieltään enempää kuin on pakko. Hän on tunnettu uskottomuudestaan ja bi-seksuaalisuudestaan. Hirveämpää miestä ei auringon alta löydy.
mitään bi seksuaalia.
En tietenkään. Ei tarvetta stalkata. Nähdään näköjään vähän väliä muutenkin.. mitenhän mahdollista näinkin isossa paikassa..
Asentaisin pienen kameran hänen otsaansa niin että näkisin ihan kaiken koko ajan 24/7. Voisin sitten elää hänen elämäänsä koko ajan. En hankkisi omaa elämää.
En tunne Kapmaasta ketään.
gbs pannan kaulaan, jotta voisin seurata missä menee. Miehelle laittasin.
Terve parisuhde se ei muuta kaipaakaan..
En millään tavalla. Kunnioitan toisen yksityisyyttä ehdottomasti.
Luottamista täytyy ja pitää olle eihän mistään muuten tule mitään.
ääripäät melkeinpä asiassa kun asiassa, ei enää tervettä, vaikka mikä nykypäivänä on enää..
pakonomaisen stalkkaamisen syyt ja seuraukset kannattaa hoidattaa terapeutin tykönä koska muuten kierre ei katkea koskaan tämän on olettamus asiaan..
Terapeutin? Poliisin ennemminkin.
Satanistit seuraavat kännykän kautta kuuntelevat ja katsovat.
Kyllä kakkosta harmittaa kun käyn lukemassa. On varmaan yrittänyt kertoa sille mutta ei se vieläkään kyllä syyttävän minua. Eikä edes kysy. Toki kerran laittoi pienen testin mulle pieni kamera. Onneksi huomasin ennenkuin puhelinta otin. Käänsin kameran ja kävin lukemassa. Käänsin takaisin. Siinä se kakkonen ihmettelee mistä saan tietoni. Toki itse petturi kiusaa ja kysyn suoraan. Korvat punaisena kieltää kädet nyrkissa menee autoaan korjaamaan. Ja kyllä eroan heti kun saan sen mitä vaadin. Koska ei kukaan näin kilttiä vaimoa voi epäillä noin rumasti ja kavalasti käyttäytyväksi kun luottamuksen noin pettää? Mulla onneksi autosta kuvakin olemassa kun sen tykönä kulkee. Kerroin kyllä hävittäneeni kuvat. Kyllä ne käytettävissä kun aika koittaa.
Jättäisin sinut. Olet psykopaatti
Myös nettiä tarkkaillaan ja levitellään tietoa kaikille.