Nillä on niin että jos on palvelu katkos niin nidden ei tarvitse maksa yhtän korvausta kun sihen pitä olla varautunut eli pitä olla myös toisen pankkin kortti.
Mutta eikö ennalta ehkäisevä korvaus palvelu katkoksista ennaltta ehkäise palvelu katkokset samalla tavalla kun sakko enalta ekäise rötökset.
Eli kun nidden ei yhtän korvausta tarvitse maksa niin ne voi mielin märin sulkea verkkopankki ja valehdella että on teknisiä häiriöttä mutta enalta ehkäisevä korvaus ennalta ehkäise tällaiset.
Koska toi kun ei yhtän korvausta tarvitse maksa niin se on vähän sama kun että rötöksiä sais tehdä mielin märin eikö tulis sakkoja tai rangaistusta niin mitä tällainen vaikuttaisi rötöksin no tietenkin rötökset kukoista ja sama se on jos ei ole ennaltta ehkäisevä korvaus eli palvelu katkokset kukoista.
Ennalta ehkäsevä korvaus palvelukatkoksesta.
2
110
Vastaukset
- Menettä
Eikö toi LoJack jos se asenoittu tietokonesen ilman käyttäjän suostumuus ja laitta tietokonen ei käyttö kelpoisen ei bootatavissa olevan brikkin niin eikö se LoJack anna kaikkia fake vika viestejä eli todellisuudessa menettä vain aika jos yrittä ne viat korjata niin eikö se ole sama asia jos ne sulke verkkopankkin ja valehtele että on teknisiä häiriöittä niin eikö sinä vain menettä aika jos ne viat yrittä korjata.
- Voitta
Eikö se ole sen takia kun tule ne fake vika viestit jos LoJack asetta tietokone käyttö kelvotoman ei bootatvissa oleva brikkin että LoJack voitta aika otta talten tiedot ja poista sensitiviset tiedot sillä aika kun varas yrittä korjata ne viat kun hän ei tiedä että hän menettä aika niin LoJack voitta lisä aika suoritta ne tietojen taltenotto ja poista sensitiviset tiedot.🙂
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sä et pääse yli, mä en pääse yli
Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V1411775- 401678
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa631430- 681315
Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei2161197Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?
Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi2791123- 701093
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää19979- 74955
Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta
Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps106898