Paras uimaranta

Missä paras uimaranta Harjavallan lähistöllä?
4291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pitkäjärvi Kokemäellä. Urheilutie

Äänestä

Kultakoukku aikanaan.
Hyvät rannan korjaajat, älkää nyt vaan polttako itseänne loppuun kun niin kovalla kiireellä rantaa lapsille korjaatte.

Äänestä
  • kenenköhän piikkiin kaikki menee? näyttäs et viimisen pääl tehään pohjatyöt rantaan, paljon paremmaks laitetaan, mitä oli. Hieno juttu, paitsi jos on maksumiehenä. Ni kuka ton kaiken työn maksaa?

    Äänestä

  • kultakoukku kirjoitti:

    kenenköhän piikkiin kaikki menee? näyttäs et viimisen pääl tehään pohjatyöt rantaan, paljon paremmaks laitetaan, mitä oli. Hieno juttu, paitsi jos on maksumiehenä. Ni kuka ton kaiken työn maksaa?

    Me.

    Korotettuina vakuutusmaksuina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uimari77 kirjoitti:

Missä paras uimaranta Harjavallan lähistöllä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu