Klittan hierominen

Hupsist

Mies kun yrittää käsillä tehdä minulle juttuja, on jostain syystä pakonomainen tarve hieroa klittaa todella rauhallisesti ja ruveta heti työntelemään sormia sisääni. Mikä on kun ei tajua, vaikka olen sanonut ja näyttänyt, etten saa nautintoa muuta kuin kalusta sisässäni (ellei osaa hakea G-pistettä? Siis masturboin itse pelkästään klittaa hieromalla, mies valahti valkoiseksi, kun hinkaan kuulema liian nopeasti ja painaen.
En siis saa itseltäni muuten ikinä nautintoa. Opin siis vasta n. 25 vuotiaana saamaan uudelleen orgasmeja, enkä todellakaan saa hitaalla tempolla mitään, miten saan miehen ymmärtämään asian? Vai pitääkö vaihtaa miestä?

4

753

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • << Mikä on kun ei tajua...>>

      Siinäpä sitä on ihmettä kerrakseen kuin M. A. Nummisen kaupunkimatkalla. Ongelmahan ei koske vain miehiä ja vain seksiä. Suurin osa ihmisen toiminnoista on tiedottomia. Heti kun huomio kiintyy johonkin muuhun, rupeaa tekemään, niin kuin refleksit osoittavat, eli entisellä tavalla. Tuntuu aivan uskomattomalta, mutta näin se on. Uuden käytännön oppiminen on hidasta tai usein jopa mahdotonta.

    • oppii jos haluu oppia;) vaihtamalla paranee...

    • VäännäRautalangasta

      Kyllähän sitä luulisi että aikuiselle miehelle menisi puhe perille. Voi kyllä olla että mikäli ohjeistus annetaan sänkypuuhissa ja paineen alla, itse sanoma pääsee ohi korvien. Miehelle ei ole koskaan helppoa kokea toimivansa väärin, eikä varsinkaan naista tyydyttäessä.

      Kannattaa koittaa ottaa asia puheeksi asiallisesti sopivaan aikaan ja keskustella mistä kumpikin pitää. Jos ei ala sittenkään menemään perille, voi sitä miehen vaihtoa alkaa harkita.

    • Näinsevaanonjuu

      Hehe, tuo on huvittavaa, kun moni mies kuvittelee naisten saavan kalua tai sormia sisään työntelemällä. Ja tuo hidas liike klitalle ;) Useimmat kun ei niin saa, vaan vaatii juurikin kuvaamasi nopean liikkeen klitalle ja myös painetta.

      Itse opin oikean liikkeen kun pyrin jäljittelemään hieromasauvan liikettä. Lyhyt liike nopealla tahdilla ja naisen liikkeiden "lukeminen" jotta osaa ajoittaa omat liikkeet oikein, harvoin kestää yli viittä minuuttia, kun naiseni saa..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      71
      3293
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      25
      3013
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      51
      2902
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2708
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2578
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2560
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      54
      2339
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      2221
    9. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2108
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2092
    Aihe