Valitse Doterra

Haluatko sinä lisäuloja?

Haluatko työskennellä kotona?

Meidan työ mahdollistaa työn aikatauluttamisen niin, että aikaa jää enemmän perheelle, harrastuksille ja lomiineille

Haluatko jättää eläkkeelle pelkäämättä tulotason tippumista?

Valitse Doterra

http://aromioljyt.fi/
10407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Varmasti ei ole manit veskassa. Minä ainakin uskon että ruja laittaa vielä lohkoketjun käyntiin.

Äänestä

Kyllä, haluan LISÄULOJA! Minun on ehdottamasti saatava LISÄULOJA!

Haluan myös JÄTTÄÄ ELÄKKEELLE pelkäämättä tulotason tippumista.

Valitsen DOTERRAN.

MUAHAHAMUAHAHAAAA

PS. Miten doterra valitaan?

Äänestä

Joo. Minäkin haluan jäädä LOMIINEILLE. Tässä onkin koko kesä tullut paiskittua hommia.

Äänestä

LISÄKSI, JOS PÄÄTÄT ALKAA RAKENTAMAAN OMAA TIIMIÄSI JA REKRYTOIT UUSIA JÄLLEENMYYJIÄ, SAAT PROVISIOTA MYÖS HEIDÄN MYYNNEISTÄÄN JA MIKÄLI HEKIN REKRYTOIVAT UUSIA JÄLLEENMYYJIÄ, SAAT PROVISIOTA MYÖS TÄSTÄ

Äänestä
  • JumaLEISHÖN! Tämä on joku uusi ja täysin yllättävä keksintö eikö vaan? JUMALEISHÖN! HETI MUKANA! TODELLA YLLÄTTÄVÄÄ ETTÄ VOI TIENATA REKRYTOIMALLA UUSIA JÄLLEEN MY-YJIÄ. EI TÄ-LLAIS-TA OLE MAAI-LMA-SSA VIELÄ KU-ULTU! AIVAN LO-IST-AVA-A!!! JA SAA VIELÄ PROV-ISI-OIT-A! JUMALEISHÖN!!!! HETI MUKANA!! JUMALEISHÖN!!!!

    MINÄ HALUAN PROVISIOITA!! ANTAKAA MINULLE HETIPAIKALLA PROVISIOITA! NIIN JA MYYJIÄ KANS! RAKENNETAAN TIIMIÄ! UUSI HIENO KEKSINTÖ: TIIMI! MINÄ REKRYÄN, SINÄ REKRYÄÅT, HÄN REKRYÄÄ JNE.JNE.JNE. ON HIENOA!!!!! MAHTAVAA!!!

    Äänestä

Sounds legit

Äänestä

tampio on huono ennustaja ja aina on väärin. on aina ollut väärässä ja on nyt väärässä. Syö se hatullinen sontaa jonka lupasit niin pääset minun huville

Äänestä

Käykö nämä liukuvoiteena esim. löylykauhan kanssa?

Äänestä
  • Loistavasti!
    Olen kokeillut!

    M-Kar

    Äänestä

Valitkaa DOTERRA liukaste kun seuraavan kerran pitää mennä TE toimistoon näyttämään aktiivimallia saunakauha mukana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ValitseDoterra kirjoitti:

Haluatko sinä lisäuloja?

Haluatko työskennellä kotona?

Meidan työ mahdollistaa työn aikatauluttamisen niin, että aikaa jää enemmän perheelle, harrastuksille ja lomiineille

Haluatko jättää eläkkeelle pelkäämättä tulotason tippumista?

Valitse Doterra

http://aromioljyt.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu