Hakekaa "suomen kansa ensin" niin löydätte kotisivut. Youtubeen tulee päivittäin videomateriaalia ja rehellistä keskustelua oikeista aiheista/ ongelmista.
Tämä tulee pääsemään vaaleihin ja toivottavasti menee edes jokunen läpi.
SKE, oletteko kuulleet tai seuranneet?
13
336
Vastaukset
- dgfsdd
Ei olla kuultu eikä todellakaan aiota kuulla. Nuota hölmöläisiä liikkuu ihan tarpeeksi verkossa muutenkin... Eikö se riitä että sinä yksin seuraat kuola suupielistä valuen. Kai äippä käy välillä pyyhkimässä, kuolan?
- TotuusSattuuQC
Jotenkin rohkenen epäillä että minäkään en tällaisena "vihermädättäjänä" tuon joukon mielestä kuulu siihen osaan "Suomen kansasta" jonka he aikovat laittaa etusijalle. Yleensä siihen pääsee vain se heihin ja heidän ajatuksiinsa uskova joukko eikä suinkaan kaikki suomalaiset.
- TotuusEiSatuQC
Miksi ihmeessä isänmaalliset ja suomenmieliset tahot pistäisivät suomalaisvastaisen maanpetturin etusijalle!!??
- funtzin
Haukkuvat länttä sen kun kerkeävät ja kehuvat Putinia.
Fasistit on fasisteja ja tykkäävät tietysti kaikesta epädemokratiasta.
Venäjän kansa ensin se paremminkin minun mielestä on nuo SKE.idalaiset.- ModerniHumaaniFasisti
Länsi-Euroopan maat, kansat ja kulttuurit mamutetaan pilalle, mutta Putin puolustaa omiaan!
Nämä lännen näennäisdemokratiat ovat kulttuurimarxistien eli punanatsien hallussa.
Mieluummin vaikka fasismi! No mene sinne itärajan taakse omaan ihantolaasi,piruako täällä rutisemassa olet.
terve menoa.
Ei tule ikävä.
- SKEspedet.heh.heh
SKEpösilöt. Heh heh.
- MarttiMN
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15413595/bill-clintonin-musta-aparapoika-
Tosi outoa menoa - Suomalaista
''Puolueen'' johtaja kirjottelee näille palstoille monilla nimimerkeillä? Puhuen jostain säteilytyksestä? Myrkyttämisestä? Tappo yrityksistä?
- mjoohh
Rasisteja,fasisteja,uusnatseja ja putinisteja. Saattaa olla vielä jotain hihhuliuskovaisiakin joukossa.
Agenda on EU.n ja Naton vastasuus ja venäjän ihailu.
Johtajana niillä on joku avohoitopotilas. - SKEonihmistenpuolue
Ottavatkohan kantaa tähän uutiseen https://yle.fi/uutiset/3-10428598 ? En kannata mitään poliittista puoluetta jne. Mutta pohdin vain mitä hyötyä on lakkauttaa kun sama poppoo varmaan jatkaa vain toisella nimellä samaa toimintaa? Ainakin jossain tuotantoyhtiö Marcoviihteen striimissä puolustivat tuota PVL sananvapautta vai miten se nyt oli. SKE on ihmistenpuolue tyyppinen formaatti.
Mietein vaan kun yritetäänhän sitä selvästi estää keskustelua itsemurhan tekemisestä mutta siirtyy aina toiselle alustalle mahdollisesti maahan johon suomen viranomaisten määräysvalta ei yllä. Eikä välttämättä ole ko. valtiossa laitonta. - EiEroa
SKEonihmistenpuolue
28.9.2018 15:26
'En kannata mitään poliittista puoluetta jne.''
Onko itse PyhäMarco1 asialla lukuisine nimimerkkeineen?
En kannata mitään poliittista puoluetta ja nimimetkki on 'SKEonihmistenpuolue'
Kuka uskoo näitä itseään sensuroivia....itseään kehuavaa...
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15380386/miksi-marco-de-wit-ei-vastaa-sensuuri-syytoksiin
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15413595/bill-clintonin-musta-aparapoika- - HölynPöly1
HolyProphet1
24.9.2018 18:47
''Juu, olen joutunut vaihtamaan useita kertoja nimimerkkiä, koska nimimerkkini on tapana varastaa. Yhden päivän aikana minulta vietiin 2 rekisteröimätöntä nimimerkkiä ja en ole edes laskenut montako nimimerkkiä minulta on viety kuukausie n aikana..''
Montako nimimerkkiä sulla oikein on Marco?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2797390SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2773881Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti443778"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2912700Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa332094Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"
Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä342078Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1371995SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1611981Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401937Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää171761