tämä järjetön ihastuminen!
Kyllä tämä ohi menee
eripariaolevat
6532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Miksi vaihdat nicciä usein?
Täällä usean vuoden olleena tiedän jo kuka olet. Käytä niitä vanhoja niccejäs niin muutkin tajuaa kuka olet
Erehtyvät muuten taas sinun jymäyttämäksi ja pääset taas sotkemaan ja auttamaan ihmissuhteita
.. kun olet niin vauhko omimaan muita täällä
Sulla on kova tarve kontrolloida. Oon varma että oot sama joka oli siivoajana tai keittäjänä jossain laitoksessa. Mieti mistä johtuu tarpeesi kontrolloida tätäkin palstaa. Ja raivoamisesi trolleista voit jättää väliin, tämä on, ei viikon, vaan yli vuoden aikana toinen viestini tänne.
Minä puolestani epäilen, että nimimerkin "Tunnistin" takana on mies!
Niin se minäkin luulin viime syksynä. Välit on viilenneet, vaikkei koskaan mitään ollutkaan. Mutta tämä ikävä menee vaan pahemmaksi. Miten voisin/ uskaltaisin edes kertoa miten huippu tyyppi mies on. Etenkin kun luulen, että menee taas syvissä moodeissa tällä hetkellä.
Vähän samanlaiset fiilikset on täälläkin. Haikea ikävä on hänestä jäänyt. Olisi ihan kiva jos vaikka kysyisi, että mitä sulle kuuluu. Aika syvissä vesissä tässä mennään..
Minkä ikäinen ihastuksesi kohde suunnilleen on?