rikki, olen rakastunut ja hän on rakastunut enkä kestä tätä tunnetta enää. Mitä teen? Tämä nainen vain vie minut mukaansa väkisin, tunne on molemminpuolista, hän vain käy päälle kuin mikäkin. Kertokaas nyt miehet mitä pitäisi tehdä. Onneksi tämä ei ole aitoa!
Olen oikeasti niin (ei naisille)
vainmiehille
10557
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sun pitää vaan unohtaa se that ist.
Tämä on se mitä lähdin hakemaan. Kiitos olet ihana!
Mistä helkkarista tiedät ettei oo aitoa? Aidolta kuulostaa. Anna palaa.
Buahhaaaaa buhahhaaaaa.
Joo joo! Ehdotan palstaa!
Jätät ne lääkkeet syömättä. Puolukoile siittä.
Puhu hänelle suoraan ja selvitä miten asiat ovat, mutta älä ota tätä kovin vakavasti. Annat hänelle selkeän viestin , että voi soittaa ja nähdä , jos hän pelleilee tai osoittaa käyttäytymisellä ettet ole tärkeä, niin ei kannata vaivautua.
Huomaat kyllä jos tämä nainen on kiinnostunut. Esim. kyselee kuulumisia , pyytää seuraksi , hymyilee . . .
Älä valehdele itsellesi , jos nainen ei vastaa. Se ei ole pois suljettua , että hän ei ole kiinnostunut tai leikkii tunteillasi. Pienellä vaivalla voit selvittää asioita , muttei kannatta odottaa , että tapahtuisi jotain. Teet tämä hyvinvointiasi varten.
Ei ole muita vaihtoehtoja kuin kysyä suoraan ja rauhoittua olipa tulos mikä vaan.
Jo oo komppaan, ehdottomasti pitää rauhoittua ja kysellä vaihtoehtoja ja lopputuloksia, selvitellä hymyjä ja kuulumisia mutta ei missään tapauksessa pidä valehdella. Pitää puhua suoraan ja odottaa viestejä eikä sulkea pois sitäkään vaihtoehtoa, että pienellä vaivalla voi pelleillä ja käyttäytyä. Ja kannattaa odottaa että tapahtuu jotain, hyvinvointiasi silmälläpitäen.
Jotenkin tähän tapaan. Kyllä se siitä suttaantuu! (Pahoitteluni, mutta olen nainen.)
Rakastumisen tunne on oikea vaikka kohde ei olisi.
Se on kemikaalikoktail suosissasi.
Kannattaako sellaista tunnetta kerätä ihan vaan huvikseen
kun sen poistuminen verestä kestää noin vuoden ja
siitä tulee armoton kankkunen?
Hahhaa kylläpä miehet ovat kirjoitelleet trollille vastauksia. Luulin et naiset vain lankee näihin, mut miehetkin.