Mitähän akkutehtaalla tapahtuu

mustia autoja kuskien kera , puku herroja kyydissä.
5314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ulosottomiehet töissä

Äänestä
  • Olisiko ollut myynti käynnissä?

    Äänestä

Oliko ruumisautoja ?

Äänestä

Nyt se pöhinä alakaa.. kohta pyörii liukuhihna viidessä vuorossa.

Äänestä

Siellä aletaan tehdä kännyköi.
Puhelimen nimi on Warkaus. Se on vähä niinko se nokia, mutta tää on ainaki sata kertaa parempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äitykkä kirjoitti:

mustia autoja kuskien kera , puku herroja kyydissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu