Et koskaan näytä tuomitsevan ketään, ihanan ujo hymy ääni ja tarvittaessa osaisit kyl laittaa vähän rajojakin sillä tuimalla ilmeelläsi. 10/10 mun silmissä.
Oot ihan täydellinen nainen
headoverheels
14610
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Milloin soitat mulle?
En tiiä numeroo, enkä ees sukunimeä. Jos olis facebookissa niin olisin kyl joskus sitä kautta varmaan pikku humalassa lähestynyt. En usko että pyörii foorumeilla ainakaan mun takia.
Hyvä syy edes kerran kirjautua sit sinne 😉😍
Tuollaisen naisen keväällä! Vaikuttaa kyllä niin hyvältä että väkisinkin miettii voiko tuo olla totta... totta kait sen on oltava kun itse omin silmin olen nähnyt hänet? Toivon että törmäisin uudelleen vielä häneen.
Minulla on muuten kiikarissa nyt yksi tuollainen. Tai ainakin hyvin hyvin lähellä tuollaista... kunnolla en vielä tunne. Mutta toivotaan parasta.
Joo paska juttu vaan että sellast on nii vaikee lähestyä. Eniten pelottaa jos haluiski tutustua ni mitäs sitten.. Mut tarpeetonta ees sanoa, että kun kohtaa omasta mielestään täydellisen ni muut naiset ei kiinnosta yhtään. Ku sais vaan rohkeutta pyytää johonki ni pääsis eteenpäin tavalla tai toisel.
Sanonpahan vaan... kannattaa kokeilla. Ei siihen kuole. Tiedän että siihen ei kuole... sillä olenhan joskus saanut melkein kymmenet pakit yhden illan aikana :'D
Nii siis ei mua ne pakit pelottakaan, oon saanut kanssa :D Vaan se jos suostuukin, menis mahdollisesti elämä ihan uusiks
No se on vähän pelottavaa kyllä. Varsinkin jos itse tykkää paljon.
Nii siis just tykkää vähän liiankin paljon varsinki tähän tilanteeseen nähden. Olin jo ihan varma et ku oli vajaa pari viikkoo viime näkemisestä aikaa et pystyisin toimimaan samal tavalla ku kenen tahansa muunkin aikana... Sitku näin tänään nii jotenki vajosin taas ihan omiin maailmoihini. Vasta kotona alko sit taas ajatukset kulkee ja tekis mieli hakata päätä tiiliseinään kun en saa mitään aikaseksi. Oon aina pitäny itteeni tosi mentaalisesti stabiilina ihmisenä, mut tää yks tekee mut hulluksi. Haluan niin monella eri tavalla...
Tytöt alkavat vainoamaan teitä jos sanotte liian kohteliasta.
Kangistun kauhusta :D
Onkohan tuo se syy miksi olen yksin. Kaikki selittää ja esittää jotain ja pakenee paikalta. Oon kai sitten niiiin hel täydellinen ja pelottava.
Mikähän olisi "kaunein" sanonta jollekin naiselle?
Voi kuinka ihastuttavan söpö sinä olet ja vaatteetkin noin tyylikkäät, näen unta hyvästä tyylistäsi haaveillen sinusta?