huti uutiset

No huti miten sujuu , onko menny hienosti? onko asiakkaat tyytyväisiä?
3378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hutilla menee hienosti, asiakkaat vaan ei ole tyytyväisiä.
Yks mummo rupes vinkuu ett oot tunnin myöhässä, mä sanoin
Mee bussilla jos ei kelpaa, oli hiljaa koko matkan.
Mut on nää halpoja kuutejä, kuskin ei näitä tartte ajella.

Äänestä
  • En nyt lainkaan ymmärrä. Mummot sanoo, että Onnibussi on edullinen ja aina aikataulussa.

    Äänestä

  • Hyviähän noi kun vaan ei satu kohdalle , ajelkoon muut noi taksvärkkikyydit😂

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hutinselitykset kirjoitti:

No huti miten sujuu , onko menny hienosti? onko asiakkaat tyytyväisiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu