Halpaa volovoo saksas 6,5... 35,7 % ALENUKSEL S90

Saksalaiselle ei kiinalainen auto kelpaa siksi kuulema alenuksella myydä yrittää

https://www.meinauto.de/volvo/
4197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huono provo, sori yritä uudelleen.

Äänestä

Johtuu varmaan siitä et todelliset päästöt nostaa auton hintaa syyskuun jälkeen osittain ainaki suomesa ,ylihintainen perus auto ei kelpaa luxus autoihin tottuneille.

Äänestä

Isoja prosetteja luvataan ihan kaikista merkeistä, ei taida aloittaja oikein ymmärtää koko ajatusta?

Äänestä

Onks nää näitä mallivuoden 2018 autoja? Lomien jälkeen tulee mallivuosi 2019. Kun asustelin Kanadassa, siellä oli vielä suuremmat alennukset "vanhan mallivuoden autoista"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HävitäMyyVaihdaeriMER kirjoitti:

Saksalaiselle ei kiinalainen auto kelpaa siksi kuulema alenuksella myydä yrittää

https://www.meinauto.de/volvo/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu