Muutaman kuukauden kuluttua pitäisi löytyä pariksi viikoksi koiralle hoitopaikka. Onko kokemuksia otsikon koirahoitolasta? Kuinka valvottuna koira on siellä hoidossa? Onko omat häkit? Entä trimmaus, tehdäänkö hoitojakson aikana?
Koirahoitola Soile Sammalisto
6
4048
Vastaukset
- Klotoiidi
Eiköhän nuo asiat selviä, kun käy paikanpäällä tutustumassa.
- Anonyymi
Tekee myös trimmausta . Kasvattini oli ihan patteja täynnä ja peräpää ihan punainen. Ei ikinä enää trimmaukseen hänelle. Kasvatti ollut minulla trimmis sekä ennemmin toisessa paikkaa eikä ikinä mitään.
Aivan älytöntä ja kehtaa sanoa että allerginen reaktio mitä ei kyllä ikinä ole ollut.. Joko väkisin vedetty karvaa irti sekä liian ihoa myöten konetettu tai sitten niin epä hygieenistä...- Anonyymi
"Tekee myös trimmausta . Kasvattini oli ihan patteja täynnä ja peräpää ihan punainen. Ei ikinä enää trimmaukseen hänelle. Kasvatti ollut minulla trimmis sekä ennemmin toisessa paikkaa eikä ikinä mitään.
Aivan älytöntä ja kehtaa sanoa että allerginen reaktio mitä ei kyllä ikinä ole ollut.. Joko väkisin vedetty karvaa irti sekä liian ihoa myöten konetettu tai sitten niin epä hygieenistä..."
Oon ulkopuolinen,mutta olisko jo ollut joku virus koirassa mutta nyt tuli esiin?
Käytä lääkärillä voi olla mitä vaan. Peräpää on arka kaikille bakteereille.
Kun käydään samoissa paikoissa sairaiden koirien kanssa.
Verikoe,tulkinta ja melkovarmaan löytyy syy.
- Anonyymi
Huippu paikka. Ollaan asioitu siellä vuosia.
- Anonyymi
Soile on ammatti ihminen ja seksikäs kaiken lisäksi.
- Anonyymi
Hoitaa ammatiaan ihan hyvin,aina löytyy joku jolla on sanottavaa.
Ulkomailta tuotu koira ,niin on ihan eritaudit kuin meillä.
Sit käydään Rekkulassa nää huonostipuhuvat eivät kerää ulostetta talteen
vaan venäjän meiniki.paskotaan kaikki toisten paikat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1071821
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271482En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931346- 631204
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101078Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1251071Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall217879- 151829
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57793Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20738