"Padel on hauska ja sopivan haastava laji kunnon kohottamiseen ja soveltuu lähes kaikille. Se on hauskaa ja sopivan haastava laji kunnon kohottamiseen ja soveltuu lähes kaikille"
Kivasti kirjoitettu, Martina.
Keille laji muuten sopii?
Meson takaraivo sopii mailaksi.
Sopiiko se myös NHL-Rasmukselle? Martina oli täälläKIN yrittämässä päästä letkua imemään.
Säälittävä veteraanivosu.
Kivasti kirjoitettu, Martina.
Keille laji muuten sopii?
Meson takaraivo sopii mailaksi.
Sopiiko se myös NHL-Rasmukselle? Martina oli täälläKIN yrittämässä päästä letkua imemään.
Säälittävä veteraanivosu.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Martina todisti taas miksi plogi on niin suosittu.
Sieltä saa päivän naurut taatusti joka kerta. Ymmärrän ettei peruskoulun hädin tuskin suorittanut pintaliitäjä saa yhtä ainoaa julkaisemaansa kirjoitusta onnistumaan virheittä, mutta eikö apujoukoista edes joskus löytyisi oikolukijaa noille säälittäville postauksille.
Eiköhän toi Rasmus poju ihan tarpeeks selvästi ilmaissut festareilla, ettei ole todellakaan innostunut tyrkystä.
Noloa, jos muij tuollakin jotain yritti.
Se kyllä ihmetyttää miksi tuomittua väkivalta rikollista edelleen kutsutaan liikunnallisiin tapahtumiin?
Muijan meriitit on onnettomat ,alan koulutusta ei ole nimeksikään, maine on järkyttävän huono, onko pelkkä tyrkyn julkisuusarvo niin tärkeää,että muut tekemiset on syytä unohtaa—huonosti menee silloin bisneksellä
Tuon Rasmuksen täytyy olla homo, Suomen kaunein nainen kourimassa haaroja eikä käsittely kelpaa. Meiti antas kokeilla mielellän jos meitin kohalle onni sattus.
Sunko mielestä miehet on homoja, jos ton vosun vokottelu ei innosta?
Mielenkiintoista!
Onko noin vaikea uskoa,että suurin osa miehistä vaatii kumppaniltaan edes jonkinlaista tasoa?
Siinä ei pahoinpitelijä,rattijuoppo, salapanon meriitit paljon paina.
Tietysti ,jos kriteerinä on vain reikä ja reunat niin toi muija kelpaa sulle kyllä
HEH HEH minkähän takia sulla ei ole naista? Eikö ole kukaan huolinut?
HEH HEH minkähän takia Martinalla ei ole aviomiestä? Eikö ole kukaan huolinut?
Miks mara kourii vierasta miestä jos rakastaa omaansa??
7 vuoden rakkauden ansiosta.