Mustasukkaisuuskohtauksia? Mitä silloin teet??
Saatko mies ......
Kysymystä
4228
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Spämmään suomi24 ikäväpalstaa tuutin täydeltä.
Jakelee pakkeja.
Mutta turhaan sitä täällä vakuuttelen. Ei kukaan usko... tänne on kyllä hyvä kirjoitella jos mieltä painaa asiat. Ihmettelen vain sitä kuinka tosissaan jotkut ottavat nämä jutut... voihan ihmiselle tulla vaikka kuinka kauheita asioita mieleen... jopa sellaisellekkin joka ei tänne niitä kirjoita tai muutenkaan mitenkään sitä paljasta. Eikö kuitenkin se määritä ihmisen miten hän oikeasti toimii? Minun mielestäni ajatukset ovat sallittuja kaikille... eri asia sitten miten toimii niiden ajatusten kanssa.
Minun kultani saa. Sen ääni kiristyy ja alkaa kireämmin tiukkaan että niin mitä siitä jos jostain miehestä olen nimellä maininnut jotain.
Jos joku flirttailee minulle ja vastaan siihen hymyllä hän häippäsee kiukkuisena muualle nopeasti
Jos luulee jonkun kilpailijakseen hän yrittää dissata sitä miestä mulle ja puhuu niin tunteella
Hän on hiukan hassu. Mutta kieltämättä helvetin kiihottavan seksikäs niiin kiihkeänä
Kunhan ei ala syytteleen, nimitteleen ja käymään päälle hakkaan... siinä menee se raja koska panetus vaihtuu raivoksi sitä kohtausta katellessa.
Mun rakas on sellainen hassu. Joskus tekis mieli revetä nauraan et lopeta nyt kun tohon ei mitään syytä