Mikä neuvoksi peräs kulkee valkoisella vanhalla paketti volkkarilla senäköinen yli 60v ukko että on juotu omakotitalo jos tonenkin. Mukanaan ylipainoinen ämmä. Aina kun lähtee autoilemaan tulee vastaan tai kulkee perässä liikeeseenkin. Poliisin perseenuolenta yksikkö oli tärkeänä pari vuotta sitten. Olisi pitänyt nostaa syyte 15v likkaa kohtaan oli postiloodassa solvaavia sanoja tuotuna omin kätösinsä kirjoittanmana. PERSEENUOLENTA YKSIKKÖ tuhosi todisteet lopetti tutkinnan. Kaikkein lyhtyt PILISIN joka ei varmaan koskaa ole ylettynyt, Nosti kaksi peruustentonta syytettä ja minun vainonta STALKKAUS ALKOIN. Poliisi ohjasi Muurariveljelle perättömän syytteen joka rikollisin toimenpitein meni läpi. Asiasta valitettu korkeinpaan oikeuteen Vaan kahdessa vuodessa ei ole kuulunut mitään. POliisi ja oikeustoimi tekevät yhteistyötä vuosikausia on poliisin houreet ja jatkuneet JOPA tutkineet tieljäni ilman oikeuden lupaa.
ONKO MIUTA JOTKA JOUTUNEET TÄMÄN SALATUSSA OSOITTEESSAAN UHOAVAN PILIVEIVARIN UHRIKSI.
Onhan se kauhijaa jos joutuu joka päivä vaippaa pitään syyStä että on virka noussu päähän.!
Kaikkihan nyt tietää jotta MIESTEN OSOITTEET LÖYTYY ENIROSTA.
Tytöillekkin tiedoksi jotta kannatta tsekate enstex nämon aika lipeviä ku on opetettu kävelemäänkin MIEHISESTI valtion piikkiin.
Pistäkää juttua jos tutkinta ei ole POLIISIA kiinnostanut vaan lempataan eli odotetaan perseenuolenta tapausta.
Mielisairas kyttääjä Stalkkari
PITJYPWTOJPIJEPI
4
837
Vastaukset
- entinenjarrumies
Mistähän tässä on kyse? on niin epäselvä sepustus lukihäiriöiseltä ainakin tuntuu kirjoittaja.
- Typerrrr
Jokin onneton provon aloitus..Huomaa jo nimimerkistä. Saanee taas jäädä omaan arvoonsa.
Tuskinpa poliisilla on mitään "PERSEENNUOLENTA YKSIKKÖÄ"!
- kjhhh
kyllä kauhajoen poliisi hyvää työtä tekee,mutta liian vähän poliiseja rikoksiin nähden
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke542771- 1252050
- 921758
- 1621339
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731321- 611235
- 691112
- 631080
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731049Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t33997