Hohoho. Kyllä taas on hymy herkässä =). SaPKon ja Ketterän kannattajat voivat nyt itkeä yhdessä kuten akkojen kuuluukin, sillä kumpikaan joukkueista pääse puulaakisarjansa jatkopeleihin.
Yritys on silti vimmattu ja puulaakisarjan neljän parhaan joukkoon yritetään taas ensi vuonna. Mahdollisuudet ovat kuitenkin olemattomat, kuten me hyvin tiedämme =).
Valoa tulevaisuuteen tuo kuitenkin se, että ainoastaan toinen joukkueista voi olla huonoin! Silloin toinen on vasta toiseksi huonoin ja voittohan se sekin on.
Ketterä hävisi!
Pekka*
4
349
Vastaukset 4
- HT-VT
Ketterä häviää taas sunnuntaina.
- ..........
no kuinkas sitten kävikään??
tais Ketterä voittaa thtvhtvtvhteen... voivoi.. - joo no
.......... kirjoitti:
no kuinkas sitten kävikään??
tais Ketterä voittaa thtvhtvtvhteen... voivoi..Näinhän siinä kävi mutta onneksi tää on vaan jääkiekkoa.
- Savolainen-Pysäyttäjä
Ei mene läpi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3551491- 1141216
- 1171097
- 116861
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh22847- 111822
- 18470
- 40468
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i93451- 36423