Miesten munien rääkkäys kiihottaa! Laittakaahan linkkejä kuvista ja videoista, joissa miehiä potkitaan munille!
Kenkää munille
anna
104172
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mun munille vaan älä tuu potkimaan... muuten niillä voi kiduttavasti leikkiä ja se kiihoittaa mut potku saattaa menettää äidin ilot ja isin perintökalut.
vaikkapa Venäjän armeijalta ko. materiaalia.
Niin se kiihotta muakin,ja san jo tänä iltana sellaisen hoidon valkoisilla nilkkureilla et vieläkin tuntuu.Kas kun vaimo löysi aivan upeet nilkkurit kirpparilta ja vielä kysyi multa et oisko kivat.No mikä siinä,oli terävää kärkeä ja kapeaa korkoa joilla hän sitten piianasi mua koko illan...ai että tuntui mahtavalta.No kunhan selaan tiedostojani niin pistän linkkejä haluamistasi potkujutuista,kyllä niitä on
Mun mies opetti homman mulle ja nyt se kiihottaa mua eniten!
Meillä alkaa seksileikit nykyään aina sillä et lyön tai potkaisen miestäni palleille!
69:ssä mies nuolee pilluani ja persereikääni ja minä runkkaan kovakouraisesti ja välillä läimäytän kiveksille kunnolla.
Pallit kyllä kestävät kovaakin käsittelyä ja se kipuhan on siinä hyvä mittari, tosin nykyään ukon pallit eivät juuri pienestä välitä:)))))
tiukka kuminauha kiveksiin ja runkkaile, kyllä S/M-mies tykkää. Älä pidä sitä liian kauan.
Olen välillä laittanut kasan pyykkipoikia palleroihin koko seksin ajaksi! Kyrpä on seissyt kuin rautakanki!
Sorry et linkkien haku kestää,vaan on ollut hieman kiireitä,mutta yritän löytää.Oletteko kokeillut laittaa palleihin painoa,vaikkapa nauhallisten korkosaappaiden muodossa jossa voi painoa lisätä vähitellen.Ja samalla voi kiusata kalua vaikkapa tosi kapealla korolla,kuten vaimoni tekee mulle kun löysimme eräät huippuohutkorkoiset avokkaat.Hyvin rasvattuna korko uppoaa kalun sisään jonkin matkaa,ja kun vaimo vielä runkkaa samalla,niin tunne on mahtava.Tsemppiä vaan!!!!
Annalle: Pidätkö myös fistfuckingista? Pimpin venyttämisestä tuskan ja nautinnon rajamaille? Vai kiihotutko ainoastaan tuskan tuottamisesta miehelle?
Mua sais potkia munille,joten kaikki tytöt jonoon...([email protected])TAMPERE
olisi kiva jos joku mukava ruotsalainen mies tai eläin potkisi minua munille