Luin tässä taannoin miten imurilla lähtee,lisää kokemuksia?
Imurilla orgasmi?
19
3992
Vastaukset
- Imurillasaa
Nuorena käytin usein imuria. Oli vielä sellainen malli jota saattoi "panna" eli kaluni sopi laitteen aukosta juuri ja juuri sisään. Ihanasti ilma imaisi välillä värinää ja hetkessä mälli lähti. On tehnyt mieli kokeilla vielä näin vuosikymmentenkin jälkeen miltä tuntuisi. Sopivaa laitetta ei oo vielä löytynyt. Jospa jostai kirpparilta löytyisi
- Electrolux
Minäkin kokeilin nuorempana... Yritin laittaa munaa aukosta sisään mut imuteho oli vähän liian paljon, että en sitten pystynyt siihen... Se ei olisi ollut mukava kokemus... Mut nykyajan imurilla sitä imutehoa voi säätää... Mullakin on nykyään semmoinen imuri, mutta en ole kokeillut... Pitäiskö sitä kokeilla?
- jymppi
sain 100 orgasmia päivän aikana
- Anonyymi
jos teillä oikeasti muka se kulli mahtuu sinne imurinputkeen niin kannattaa googlettaa imurikuoliot ja imuripanojen seuraukset.saattaa panohalut hävitä.jeesus mitä urpoja suomi täynnä.
Imurin vacuumi tuhoaa suht hätäseen paisuvaisen.Tiedoksi tuleville lerppamunille. - Anonyymi
mä kans juur kokeilin imuria,heitin letkun pois ja siihen aukkoon oma kalu tilalle ja imutehot pienemmälle uskomatonta mikä tärinä ja pärinä munassa kävi, piti jättää sillee kun meinasin
saaha orgun jo parin minuutin päästä , nyt täs jo tunnin kestäny ,meniskö kohta imuria paneen- Anonyymi
Parasta käyttää sitä letkua. Mulla se on aina kiinni imurissa. Imuteho pienelle ja kokeilemaan.
- Anonyymi
Mä kans kerran panin imurin aukkoon vehkeeni. Imu täysille ja aloin pistellä kovan imun tahdissa. Mutta ku laukesin, niin imurikin laukesi. Moottori sähisi oikosulusta ja iski tulta ja samalla mällit lensi imurin takaa tuulettimesta pitkin seiniä ja verhoja.
- Anonyymi
Ainut, mikä tuossa lensi, on mielikuvituksesi
- Anonyymi
Kaikkea sitä kuulee. Ootta te varsinaisia pervoja.
Mutta. Joskus kyllä aloitan lauantai aamut ihan kunnon imuriin nainnilla. Tai oikeastaan olen sitä mieltä, että olen perustanut yhden hengen orkesterin...
On tapanani nostaa imuri parvekeen kaiteelle ja pistellä menemään. Ihan orkun hetkellä sitten imuri täysille. On kiva katella ku imurin poistoilmareiästä mällit suihkuaa pitkin katua.
Lisäksi ku pidät sorsapilliä suussa ja nokkahuilua perseessä, niin tunnelma senkun paranee. On kun olisi kotosalla jazz-konsertissa: imuri ulvoo ja sihisee, sorsapilli suussa honottaa orkun tahdissa ja vielä nokkahuilu perseessä soittaa falsetissa korkeita säveliä.
On myös tapanani muuten vaan tuollatavoin viihdyttää naapureita. Ihan ilman imuria. Samat jutut vaan, tosin ilman imuria, mutta nokkahuilu suussa ja sorsapilli perseessä. Siinä sitä on musaa parhaimmillaan. Koitin kerran samaan aikaa soittaa banjoa, mutta ei onnistunut. - Anonyymi
Mä olen nainen ja käyttänyt myös imuria pienellä teholla. Ensin varovasti huulia, ne turpoo ja klitoris paisuu vaikkei siihen koske. Hetken päästä alkaa valua pillu ja sitten ei paljoa tarvi että tärisee koko kroppa.
Alkoi panettaa ajatus nyt niin paljon että pakko laittaa sormet sinne, ihan märäksi menee ajatuksesta... - Anonyymi
Nuorena tein usein imurilla orkut. Imuri merkki oli joku mikä lie mutta sitä sai panna kuin naista takaa. Piti vaan hieman velttona saada sisään muuten ei enää ollu imu sopiva. Kun sai sydälle aukkoon ja kalu kasvoi täyteen mittaan niin aukko oli ummessa. Sopivasti kalua liikuttaen ilma virtas kalun ja aukon välistä. Ihanaa värinää. Hetkessä pölypussi sai lastin. Oma käsitykseni on asiasta että se myös kasvatti kalua? En tiedä onko ajatukselleni tieteellistä tulea mutta mukavaa oli. Olen joskus kirppareilta katsonut jos löytyis samanlainen imuri vois vieläkin kokeilla.
- Anonyymi
Kyllä kun taas näitä juttuja lukee niin pitää se imuri taas panna töihin , ja kun ei muutakaan imijää tähänhätään saa.
- Anonyymi
Olet oikeassa, hyvää tulee 1000 w, imuri "täysille" niin, kyllä esinahka lähtee, saa kaivaa sitten sieltä pölypussista ja pariviikkoa, ainakin "pippeli "nahaton,!!!;))))
- Anonyymi
Joo itte imuroin joka päivä pippeliä paljon täydellä imu teholla
- Anonyymi
Pimppiäkon voi imuroida. Pillu imuriin ja imuteho täysille
- Anonyymi
Kävisköhän niin että jos pippeli imurissa pariviikkoo pippeli nahaton ???👃👃👃👃👃
- Anonyymi
Pippeli kasvoi imurin jälkeen 8cm
- Anonyymi
Olet oikeassa, hyvää tulee 1000 w, imuri "täysille" niin, kyllä esinahka lähtee, saa kaivaa sitten sieltä pölypussista ja pariviikkoa, ainakin "pippeli "nahaton
Ittellä ainakin lähti nahat pippelistä - Anonyymi
Alotin itte imuttamisen 11 vuotiaana ja imutehot täysille ja pillu sinne imuriin ja 1 tunti niin hyvä tuli
Ketjusta on poistettu 34 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1553491Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk843006Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva742486Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro442379Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?562305Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,172281Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1162254Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1522175Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville331705Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121676