löytyykö Kuhmosta wc -suihkutilojen saneeraaja

USP ei kykene on työnjohdollisia ongelmia.puhetta paljon tapahdu ei mitäàn.
2597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Erittäin tyytyväinen USPn toimintaan. osaava ja taitava henkilökunta. Taitaa teissä itsessä vika olla.

Äänestä

Vuosikymmeniä olen korjannut muiden jälkiä. Onko kyseessä kotitalous vai isompi työmaa ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suivaantunut kirjoitti:

USP ei kykene on työnjohdollisia ongelmia.puhetta paljon tapahdu ei mitäàn.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu