Minun on päästävä sinusta

Tai sitten saatava sinut. Tää ei voi jatkuu.
321184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

Jompikumpi 🙂

Äänestä
  • Mulla on tuollaisille pikkuprinsessoille sellasia jänniä jouluomenoita, joista heijastuu oma kuva. Tule oppiin.

    Äänestä

  • IlkeähköNunna kirjoitti:

    Mulla on tuollaisille pikkuprinsessoille sellasia jänniä jouluomenoita, joista heijastuu oma kuva. Tule oppiin.

    Oon kaukaa viisas ja en syö tuntemattomien omenoita 😂😂

    1Äänestä

  • IlkeähköNunna kirjoitti:

    Mulla on tuollaisille pikkuprinsessoille sellasia jänniä jouluomenoita, joista heijastuu oma kuva. Tule oppiin.

    Kuulostit tosi pervolta lesbolta. :DDDD

    1Äänestä

  • Ajattelinkin että näin siitä peilistä itseni. Alkoi niin heikottaa : / Norsut on norsuja ja prinsessat prinsessoja. Siitä se lähtee.

    Äänestä

  • Niinpä. Ja sinä vaihdoit Nickiä. Hyvä on, mutta en voi aina olla noin pehmeä. Katsos kun tämä epätavallinen pehmeys sattuu minuunkin. Yleensä olen aikamoinen aurinko. Kun ajattelen itseni aurinkona minusta tykkää aurinkoprinsessat, ja kun norsuna minusta tykkää norsut. Arvaa kumman itse valitsen? Niin tietysti prinsessat.

    Äänestä

  • SiivetEiKanna kirjoitti:

    Ajattelinkin että näin siitä peilistä itseni. Alkoi niin heikottaa : / Norsut on norsuja ja prinsessat prinsessoja. Siitä se lähtee.

    Taisipa olla väärä kuvajainen peilissä 😂
    Ei ilkeällä nunnalla ole mua syytä jahdata 😅

    Äänestä

  • noitnakkelolle kirjoitti:

    Kuulostit tosi pervolta lesbolta. :DDDD

    Juuri tämä.

    Äänestä

Kukahan olet?

Äänestä
  • Olen anonyymi.

    Äänestä

Se on Jumalan käsky.

1Äänestä
  • Onko? :o Mitähää se on käskeny... ainii. Sen tiet on mysteerisii :/

    Äänestä

  • Niin sen tulkitsen. Mutta eipä särjetä pikkuprinsessan sydäntä.

    Äänestä

Milläs meinasit päästä musta jos et saa mua? Skriik skriik!!??

Äänestä
  • Sanoppa muuta. Mutta eikö sanonta mee niin että kyllä hätä keinot keksii?

    Äänestä

  • kumminkäy kirjoitti:

    Sanoppa muuta. Mutta eikö sanonta mee niin että kyllä hätä keinot keksii?

    Näinhän se on XD

    Äänestä

  • Ei tarvita hänen kanssaan niin rajuja konsteja.

    Äänestä

  • Saatanan Hullu!

    Äänestä

  • Juuri tämän takia tarvin ne äidit. Olen aivan liian V.

    Äänestä

  • Ja juuri neljä äitiä. Ja tarkoitin vain, että tyttö on hyvin peilissä. :/

    Äänestä

  • Enpä tiedä. Tyttö tuntuu peilaavan kovia otteita. Mutta älä luota siihen peiliin liikaa, kovatkin otteet ovat sallittuja, mutta ei niitä heti tarvitse ottaa esiin. Ja nyt heti: Tehkäähän sille vähän hyvää.

    Äänestä

Olet jo saanut minut, noukit mukaasi vain.

Äänestä
  • Eiköhän toi liene pelkkää palstapelleilyä, anonyymeistä kun kyse.

    Äänestä

  • Että joudut kuitenkin täällä vonkaamaan vaikka ap on jo sut saanut. Mikä mättää vai se että oot kaikki tuntevinasi. ??

    Äänestä

  • Ihmejuttu kirjoitti:

    Että joudut kuitenkin täällä vonkaamaan vaikka ap on jo sut saanut. Mikä mättää vai se että oot kaikki tuntevinasi. ??

    Ikäväksenne joudun todeta että aloittaja ei ole homo.

    Äänestä

Saatava hänet? Ilmeisesti ei ole kovinkaan varmalla pohjalla tämä juttusi? Ei toista noin vaan saa tai oli se mikä tahansa.

Äänestä

Ikävöinti ja kaihoisa kaipaus voi olla piinaavaa 💗

Äänestä

I agree

Äänestä
  • Miten tässä käy?

    Äänestä

  • kumminkäy kirjoitti:

    Miten tässä käy?

    Olek sää turust??

    Äänestä

  • Vai_mist kirjoitti:

    Olek sää turust??

    En oo mistää turuust. Täält on semmoi melkee 250km matkaa turkuseen.

    Äänestä

  • Mitä luulet /tiedätkö mitä toinen osapuoli asiasta ajattelee?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kumminkäy kirjoitti:

Tai sitten saatava sinut. Tää ei voi jatkuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu