Olen kiitollinen

Kiitos tästä kaikesta <3 (tämä ei sitten ole pahalla kenellekään.)
19639
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

On ollut silmiä avaava kokemus. Vähän pelonsekaiset fiilikset tulevan suhteen.. mutta katsotaan mitä tapahtuu. Toivon mukaan osaan suunnistaa paremmin jatkossa.

Äänestä
  • <3<3

    Äänestä

  • Hyvänyöntoivotus kirjoitti:

    <3<3

    Hyvää yötä sinnekkin. Mä vaan tässä makoilen ja ihmettelen. Ei oikein jaksa osallistua mihinkään.. pitäs varmaan kans mennä nukkumaa.

    Äänestä

  • Koetetaan molemmat saada unen päästä kiinni <3.
    Itseäkin pelottaa tuleva mitä tuo tullessaan..

    Äänestä

  • Hyvänyöntoivotus kirjoitti:

    Koetetaan molemmat saada unen päästä kiinni <3.
    Itseäkin pelottaa tuleva mitä tuo tullessaan..

    Koetetaan.

    Äänestä

Ilo oli minun puolellani. Voi hyvin ja ilmoittelehan itsestäsi. <3

Äänestä
  • Olen mies myös. Mutta voin mä ilmoitella sulle jos haluat? <3

    Äänestä

  • Damn...

    Äänestä

  • eimuutasanottavaa kirjoitti:

    Olen mies myös. Mutta voin mä ilmoitella sulle jos haluat? <3

    Oletko ap myös nimimerkki Voi..? Kirjoituksesi vastaa hänen tapaansa kirjoittaa....

    Äänestä

Ai jaa. Minä en.

Äänestä

Eihän sulla koskaan ollut mitään sanottavaa.

Äänestä

Sehän oli että heippa vaan sulle, sanomiset sanottu.

Äänestä

ja vittuilijamies heitti hyvän yön ilkeilyviestin, mitäpä muuta sanottavaa oisi kuin pahaa aina jollekin.
huomasi itsekin ja laittoi kiellon sulkuihin ;; )))

Äänestä
  • Tää oli osuvasti sanottu. Miksi olla ilkeä jos ei tarkoita? Miksi haluaa satuttaa ja loukata jos ei tarkoita?
    Inhoan ihmisiä ketkä sanoo jotain ilkeästi ja hetken päästä yrittävät perua puheitaan. "Ei tarkoittanut mitään." Toinen vaan muistaa sen ehkä lopun ikäänsä. Kaikkea ei voi antaa anterksi. Asiat kirkastuvat aikaa myöten mikä on kaiken takana.

    Äänestä

  • Sehän kirjoitti että on kiitollinen?! Ootte sekaisin ulos ottamaan sitä happea.

    Äänestä

  • Sivustakommentoin kirjoitti:

    Sehän kirjoitti että on kiitollinen?! Ootte sekaisin ulos ottamaan sitä happea.

    Niin ei, ei siinä sen kummempaa.

    Äänestä

  • Sivustakommentoin kirjoitti:

    Sehän kirjoitti että on kiitollinen?! Ootte sekaisin ulos ottamaan sitä happea.

    Mahtaa olla raskasta kun joutuu noita alter egojaan tämän tästä puolustelemaan....ja kuten muutkin jo totesivat niin ilta illan jälkeen voi näitä kivoja iltaterveisiä naisille kirjoitella ja aamulla toivotella hymyjä päivään kunnes jälleen katkeroituu kun muut kuin omat alterit ei vastaa

    Äänestä

Elämän tehtäväksesi tuottaa hänelle pahaa mieltä loputtomiin ja jos niin miksi ihmeessä.

Äänestä

Turhia jaarittelemaan, kiusahan se on pienikin kiusa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eimuutasanottavaa kirjoitti:

Kiitos tästä kaikesta <3 (tämä ei sitten ole pahalla kenellekään.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu