Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Häpyhuulien välissä terveysside

Voiko nainen saada orgasmeja puristamalla terveyssidettä häpyhuulien välissä? Stimuloi klitorista. Orgasmi julkisesti laittamalla jalat ristiin? Mikä on hyvä side? Itse tykkään paksuista siteistä kuten pirkka yöside.
3795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse pidän isoista paksuista siteistä. Käytän pirkka yösidettä enimmikseen. Olen tilannut siteitä nettikaupoistakin. Maternity pad on hyvä merkki. Side aiheuttaa kiihottavaa painetta klitorikseen. Orgasmikin on mahdollinen.

Äänestä

Mä haluasin tuon siteen kun olet saanut Orgasmin ok

Äänestä

Nykyajan siteet on liian ohkasia sellaiseen. 90-luvulla hyvä side oli vuokkoset. Pimpin välissä hyvä tunne. Jalat ristiin ja ahh..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


padman kirjoitti:

Voiko nainen saada orgasmeja puristamalla terveyssidettä häpyhuulien välissä? Stimuloi klitorista. Orgasmi julkisesti laittamalla jalat ristiin? Mikä on hyvä side? Itse tykkään paksuista siteistä kuten pirkka yöside.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu