Miehekäs Martina

Mara vika kuva instassa näyttää todella hyvin, miten miehekäs ko ’ nainen’ todella on ilman fotoshoppauksia. Naama on todella ruma, käyttäisikö hormoneja.
Ei auta tekotissien paljastelu, jotka viimeisissä kuvissa suorastaan pursuavat ei niin istuvista urheilutopeista. Nyt olis aika mennä jo ottamaan uudet silikonit, vanhat niin rupsahtaneet roikut.
Taitaa taas kriisi Stefun kaa, silloinhan tapana on aina alkaa julkaista paljastavia kuvia roikkurinnoista.
13670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Sun huomiosi kiinnittyy ensimmäisenä hänen rintoihinsa. Minkähän takia? Oletko jäänyt liian vähälle imetykselle pentuna?

Äänestä
  • Se voi johtua siitä, että mitä sinne kuvaan laitetaan ensimmäiseksi tyrkylle. Enkä jaksa uskoa niitä rintoja esitellään nimenomaan imetyksen johdosta.

    Äänestä

  • VoiSuaReppanaa kirjoitti:

    Se voi johtua siitä, että mitä sinne kuvaan laitetaan ensimmäiseksi tyrkylle. Enkä jaksa uskoa niitä rintoja esitellään nimenomaan imetyksen johdosta.

    Juu ei niitä Martina imetyksen vuoksi laita esille, mutta tämä joka huomaa kuvista ainoastaan ne rinnat kiinnittää niihin huomionsa sen imetyksenpuutteensa takia. Sillä tulee äiti mieleen.

    Äänestä

Nuo Martinan rinnat on pahasti kapseleloituneen oloiset

Äänestä
  • Mistä sen huomaat?

    Äänestä

Kapseloituneet on sellaset kivikovat, ei mukaudu kehon liikkeisiin vaan tököttää aina paikoillaan ja pikku hiljaa alkaa kuroutumaan neliskanttisen muotoisiksi. Etsi kuvista sellaiset...

Äänestä
  • Eipä näy ainakaan Martinan kuvissa sellaisia.

    Äänestä

  • Martti käyttänyt taas photosoppausta.

    Äänestä

Eipä enää nauraa hörötä jyhkeä leuka kohti taivasta...
Masentuneen näköinen 16.8 jälkeen otetuissa kuvissa. Nojoo, joku tempaus tuokin..

Äänestä

Martina-faneille pohdittavaa: Miksi "treenimainoksissa" Instassa ovat aina tissit kuvassa etualalla? Kömpelö teksti kertoo "keskiöstä" yms, mutta kuvissa koko ajan tissit.

Miksei Martina tee kurssia "povi pikkujoulukuntoon". Silloin silikonipallojen jatkuva esittely olisi edes hiukan loogista.

Äänestä
  • Sulla on vaan näköjään oikein fetissi niistä tisseistä. Muut huomaa kyllä kuvistaan koko upean naisen, eikä pelkkiä tissejä.

    Äänestä

  • tissifetissi kirjoitti:

    Sulla on vaan näköjään oikein fetissi niistä tisseistä. Muut huomaa kyllä kuvistaan koko upean naisen, eikä pelkkiä tissejä.

    HAHAHAAH

    Ketkä "muut"? Pimperofani Savosta?

    Äänestä

  • todellakin kirjoitti:

    HAHAHAAH

    Ketkä "muut"? Pimperofani Savosta?

    Ja sillekkin on taas tarjolla jalkojen levittelyä instassa.
    Sitä en ymmärrä, mitä tolla on tenniksen kanssa tekemistä.
    Muija istuu tuolilla keskellä kenttää tai makailee siellä raukeena—pisti vähän huvittamaan kuvaajan ammattitaito.
    Eiks sporttivaate kuvissa pitäis nähdä mihin ne lajin harrastamisessa taipuu?
    Ehkä muija ei pelaa tennistä?
    Tenniskentän kuningatar— nyt kyllä meni kahvit näppikselle naurusta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyi kirjoitti:

Mara vika kuva instassa näyttää todella hyvin, miten miehekäs ko ’ nainen’ todella on ilman fotoshoppauksia. Naama on todella ruma, käyttäisikö hormoneja.
Ei auta tekotissien paljastelu, jotka viimeisissä kuvissa suorastaan pursuavat ei niin istuvista urheilutopeista. Nyt olis aika mennä jo ottamaan uudet silikonit, vanhat niin rupsahtaneet roikut.
Taitaa taas kriisi Stefun kaa, silloinhan tapana on aina alkaa julkaista paljastavia kuvia roikkurinnoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu