Oli tosi kurja fiilis aamulla

ja meinasin jäädä kotiin. Pelkäsin, että alan pillittää, jos tulet edes mun ajatuksiin. Nyt mun fiilis on onneksi vahan parempi, vaikka ei se hyvä ole edelleenkaan.
4239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miten se niin meni :’(

Äänestä
  • Janica petti Janin kanssa :’(

    * lutka*

    Äänestä

  • muijat tuntuu vaihtuvan. Eikö sulla ollu jossaki vaiheessa joku janette. Seki varmaan joku kriminaali. Mitäpä sellaselta voi odottaa.👎

    Äänestä

julkisella paikalla ei ole kiva tirautella. On mullaki tullu useesti kyyneleet silmiin miettiessä yhtä miestä. Onneksi just sillon ei ole kukaan kävelly vastaan. 😢

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harvameistäonrautaa kirjoitti:

ja meinasin jäädä kotiin. Pelkäsin, että alan pillittää, jos tulet edes mun ajatuksiin. Nyt mun fiilis on onneksi vahan parempi, vaikka ei se hyvä ole edelleenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu