Tykkään kakata ohi pöntön

19v

Olen 19v ja jostain syystä minua kiihottaa esim. mennä julkiseen vessaan ja siellä vääntää kakka ohi pöntön. Tykkään myös ottaa laksatiivia ja mennä jonnekkin diskoon/baariin jossa on pimeää ja laikki tanssii ja sitten päästää pyllystä vetelää kakkaa pöntön ohi. Onko muilla tätä ja miksi tämä kiihottaa minua? Onko jokin fetissi?

9

493

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • persreikänulikka

      saisit siivota sotkus sika.

    • lkkjdfklsfsdlk

      ilmankos huoltoasemien vessat on paskassa kaikkialta muualta paitsi pytystä.

    • Niin-kävi

      Nii tykkäs sun mutsiski. Paitti et se sua saadessaan istu pöntöllä.

    • Vessapoliisi

      Selkääs sietäisit saada ja kunnolla. Riittävästi ärsyttää se että miesten vessoissa on aina kustu seinät ja lattiat. Väkisin tulee mieleen että sinun kaltaisia kusipäitä on valitettavan paljon. Jos ei sihtaaminen onnistu, istukoon alas. Jos sotkee tahallaan, sitten pakotetaan siivoamaan vessa nuolemalla.

    • Oletällöttävä

      Olet sairas! Kunpa kerrankin joku sais sut kiinni ja panis siivoamaan sotkusi, niin vieläkö tekisi mieli sen jälkeen tehdä samoin? Hyi!

    • sdsdfsdf

      Onpahan siivojillakin jotain tekemistä.

    • qwqwwwwww

      Heh heh!

    • kakkakkkakkkakkakakak

      jos olet yleisessä käymälässä ja kuulet jostain viereisestä loosista pierun rätinää niin että pytty rytisee, naurattaako?

    • haestapaska

      SAATANAN KOIRA

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla

      Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e
      Pirkanmaa
      304
      7685
    2. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      85
      6009
    3. Jos olisit täällä

      Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä
      Ihastuminen
      167
      3548
    4. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      32
      2017
    5. Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea

      Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.
      Maailman menoa
      195
      1901
    6. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      22
      1836
    7. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      36
      1649
    8. Olet kiva

      Olet kiva :)
      Ikävä
      44
      1494
    9. Miksi haluat alentaa muita?

      Luulin sinua niin erilaiseksi, poikkeavan hyväksi, olin väärässä.
      Ikävä
      22
      1431
    10. Heih! Vieläkö ehtii laittaa auringonkukat kasvamaan?

      Kerkeekö auringonkukat kukkimaan, kun upottaa auringonkukan siemenet kävelyreittien varrella multiin? Vai onko jo ihan
      Maailman menoa
      66
      1416
    Aihe