Vajaat kaksi viikkoa sitten tapasin baarissa mukavan naisen. Siinä juteltiin niitänäitä. Loppuillasta nainen yllätti oikeen kunnon suudelmalla. En ole sitä tunnetta mikä siitä tuli, tuntenut enään moneen vuoteen enkä odottanut enään tuntevankaan. Tässä vaiheessa olis pitänyt järjen voittaa ja mun lähteä pois. Mutta kun ei. Nyt sitten täs potee pahaa mieltä ku asiat meni tai ei menny niinkuin ois voinu. Pahoittelut tästä kyseiselle naiselle. Mulla on tosi huono nimimuistikin että en muista edes nimeäs.Olen pitänyt tunteeni omana tietona melkein aina enkä niitä ole juuri muille kertonut. Mutta jokatapauksessa kiitos sinulle että herätit sen unohtuneen tunteen uudelleen. Se mikä se tunne on niin en osaa kuvailla, mutta se oli todella mukavaa. Luulin ennen tota, että olin muuttunut kylmäksi ihmiseksi.
Ottaa nyt tästä selvää
Ristiriitainen
4271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minäkin tapasin vuosia sitten baarissa naisen. Olin itse niin hirveässä kännissä etten muista juuri mitään siitä naisesta. En edes muistanut miltä hän näytti vaikka törmäsin häneen monta kertaa sen illan jälkeen. Kuitenkin illan tapahtumat meni niin että näin sen naisen istuvan yksin baarissa ja menin sille sönköttämään jotain (en muista yhtään mitään mitä sanoin)... sitten vain yhtäkkiä hänen huulensa olivat omiani vasten ja siinä sitten pussailtiin tovi. Tämä kaikki tapahtui vain hetkeä ennen pilkkua... se oli ihan mukava yllätys koska se en ollut minä joka pussasi ensimmäisenä. Ja tämä nainen... hän oli todella kaunis ulkonäöltä.
Olen nainen joka juuri kolme viikkoa sitten sai kunnon suudelmia. En muista kuka aloitti mutta hän piti carillosta ja tarjosi minullekkin niin huonoin seurauksin että muisti meni mutta niin ihania huulia en voi unohtaa ja muutamat välähdykset jäi mieleen vaikka karmea onnettomuus sekoittikin pääni. Jos olet se ihana suutelija niin haluaisin kyllä ottaa uusiksi enkä voi sinua unohtaa:) Kaikkea hyvää sinulle jollei enää kohdata ja kun en ehkä edes tunnista sinua vaan ne mustasankaiset silmälasit kyllä:)
Ja senverran vielä että olen mielissäni jos herätin uinuvan herkän minäsi ja että alkaisit uskoa rakkauteen. Toivon että löydät ihanan tyttöystävän ja että saisit perustettua perheen ja lapsiakin. Mukavaa iltaa, viikonloppua ja alkavaa syksyä. Olit todella ihana ja yhä unelmoin sinusta ja suloisista huulistasi, aah<3
Carillomies, mikset ottaisi selvää<3 Ja kerroinhan sinulle mistä minut löydät, soitat vaan summeria niin monena ilta että vihdoin onnistaa ;) Ja voidaan jatkaa siitä mihin jäätiin ;)