Pillun nuoleminen

Nuolen

Mikä siinä on ettei kaikki maksulliset halua että pillujaan nuollaan. Onneksi ihana nuorempi tyty nauttii siitä että istuu naamallani. Vähän lyhyemmän matkan päässä vaan saisi olla ettei tarttis ajaa aina Iitistä Kotkaan.

7

466

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ehkä se on liian intiimiä, ja seksityöläiselle seksi on vain työtä.

      En tiedä, en ole koskaan käynyt maksullisella.

    • Työterkkari

      Eikö se nyt ole aivan selvä, pitävät huolta työterveydestään. Ammatti kuin ammatti, kenenkään ei kuulu altistua limakalvokontaktin välityksellä tarttuville taudeille töissään.

    • Anonyymi

      Siitä vaa kielikortsua suunnittelee!

    • Anonyymi

      Miksi käydä maksullisissa? Minä olen mielummin ilman kuin maksan. Jos naiselle pitää maksaa seksistä niin into häviää kokonaan. Ei miehen kuulu maksaa seksistä naisille eikä naisen miehelle.

    • Anonyymi

      No ei ne halua että niitä nusittaisiinkka. Kysypä muutamilta että käykö sellainen että vain kävisit tipauttamassa kuoressa rahaa hookkerin postiluukusta kerran pari kuukaudessa, ei seksiä..

    • Anonyymi

      Parisen vuotta sitten Lahdessa thai hieroja kysyi jo mennessä hieronta vai nainti. Tilasin ja maksoin molemmat. Hieroessaan tyttö valitteli kuumuutta ja kehotin riisumaan vaatteet. Yllätyksekseni tottelikin ja tyttö jatkoi hierontaa alasti. Vajaan tunnin hieronnan jälkeen otteet muuttuivat eroottisemmiksi ja päättyi naitiin. Ensin tyttö ratsasti kalullani ja ehdotti toista asentoa. Tyttö siirtyi selälleen levitti jalat ja sanoi reilusti, että saan myös nuolla pillua. Hämmästyin, mutta tein työtä käskettyä. Ei siinä tullut edes harkittua, mutta ei ole mikään tautikaan tarttunut. Ei tuo thaitytöstä vastenmieliseltäkään vaikuttanut pilllunsa nuolettaminen ja nainti, tai sitten näytteli tosi hyvin.

    • Anonyymi

      Ex-vaimoni ei ole maksullinen nainen mutta hänkään ei anna vieraan nuolla pilluaan eikä ota suihin. Suutelemistakaan hän ei vieraiden kanssa harrasta. Ne ovat liian intiimejä asioita hänestä.

      Pilluaan hän tykkää jakaa. Häneltä saaminen on helppoa jos mies vähänkään miellyttää. Panemisesta hän pitää. Vieraat ovat naineet häntä dildolla, kädellä ja kalulla. Vaimo antaa aika usein paljaalla. Jännä ettei hän koe vieraiden spermojen sisään ottamista henkilökohtaisena. Se on vain kivaa. Liukkaille olen päässyt monesti.

    Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      102
      9613
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      76
      4957
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      55
      4692
    4. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      9
      2421
    5. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      0
      1880
    6. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      105
      1652
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      45
      1458
    8. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      57
      1391
    9. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      49
      1361
    10. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1296
    Aihe