Mit vitttt.
Yks keskustelu vaan täällä
7
229
Vastaukset
Mulla ei oo välillä keskusteluja ollenkaa ☺️
- keksikää
muuta tekemistä. Näyttäisi siltä että Norsukin on täällä vastailemassa vuorokauden ympäriinsä. No näyttäähän se sitten siltä että täällä olisi edes vähän "keskustelua"..
- jotenkinsurkuhupaisa
työtön, opiskelupaikaton nuori luuseri, joka nyhjää joko vanhempiensa nurkissa, tai jossain hikisessä 10 neliön boxissa tyhjien pakastepizzalaatikoiden keskellä.
- Kaksneuvonenseon
jotenkinsurkuhupaisa kirjoitti:
työtön, opiskelupaikaton nuori luuseri, joka nyhjää joko vanhempiensa nurkissa, tai jossain hikisessä 10 neliön boxissa tyhjien pakastepizzalaatikoiden keskellä.
Tai se keski-ikäinen mies...jonka elämä on palstalla kun emäntä kyykyttää.
Noh noh onhan täällä muitakin ihmisiä kyttäämässä missä keskustelut.
Sinäkin täällä eikös sulla ole muuta tekemistä?:D
Mistäs sinä sen tiedät?Ootko kenties stalkkaillu pidempään?
- johtuiskosiitä
että pärstäsi ja katseesi aiheuttaa niin voimakkaan inhoreaktion että kirjoittamisesi jäävät väkisinkin mieleen vaikkei niissä ole edes sisällöllisesti mitään mieleenpainuvaa.
- meematkoihisisiitä
Mikäs katkera hiekkapippeli se täällä angstaa? Ei oo pakko lukea palstaa jos noin vituttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611149- 42881
- 51641
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että319639Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän114614- 51608
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38595- 93590
- 56554
- 72542