Kumpi tärkeämpi? Oletko mies vai nainen?
Luonne vai ulkonäkö?
11
418
Vastaukset
- Reinoo_
Isot tissit.
No kun ne yhdistyy sillai kivasti niin kumpikin..♥️
- juteltukin
Juuri meinasin kirjoittaa samat sanat.
- NiinSiinäKävi
Luonne, mutta satuin tapaamaan mukavasti hankalan miehen, jonka komeus sekä hymykuopat sekoittivat häntä vanhemman naisen ajatukset.
- taidettiinjomainitakin
Hervottomat ryntäät.
- m135
Luonne loppupeleissä, ulkonäkö aina katoaa ennenpitkää.
- Mun_mielipide
Luonne. Ei auta vaikka olis kuinka komea ihminen jos hänen juttujaan ei jaksa kuunnella 5minuuttia. Oikeastaan tuo selviää jo 2 minuutissa.
- komppaantätä
Ihan samaa mieltä. Moni kakku päältä kaunis. Monta pilvilinnaa on romahtanut kun ulkoisesti kaunis ihminen on avannut suunsa.
Luonne tärkein.
- Koo-lta
Jaa-a, kyllä luonne olisi tärkeämpi ..
Mutta jos ihan hirviö olisi, niin EI .. vaikka luonne on ok .. 🙄 - Nainenvaanoon
Luonne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392701
- 532507
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle492212Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3341923- 1351655
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161515Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71338Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101197- 421106
Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii661076