Ihastuitko silloin minuun?
A-naiselle kysymys
vaikuvittelinkovaan
461092
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 46
Vanhimmat
Mihin suuntaan suomea?
Kaakkois-Suomeen.
Ei voi vastata kun ei tiedä kuka kysyy. Olen tykännyt kauan yhdestä tuntemastani miehestä, hän on ainoa jonka kanssa olisin halunnut olla kaveri. Kaipasin häntä monta vuotta, mutta hänen käytöksensä vähensi tunteita enkä tiedä mitä tulevaisuus tuo tullessaan, joko meistä tulee pari tai ei. Ihastumisia on ollut joskus, mutta ne ovat menneet ohi.
En.
https://youtu.be/OshkgpgZn68
Ihastuin ja vahvasti. Eikä tunne ole kadonnut minnekkään ❤
Miten hän teki sinuun vaikutuksen?
Olemalla oma hurmaava itsensä. Hurmaa kaikki naiset, jotka hänet kohtaa.
Missä kohtasitte?
Oletko tummahiuksinen??
Työpaikalla. : )
Keskiruskeat hiukset..
Nyt hyvää yötä.
Milloin viimeksi näit hänet? Hyvää yötä.
On siitä jo aikaa, liiaksi, kun joka päivä haluaisin häntä nähdä, ja kuulla. Toteutuuko ikinä?
Kyllä voi toteutua ikinä, se "ikinä" on pitkä aika.
Niinhän siitä on aikaa vierähtänyt mutta toivon todellakin että hänet vielä kohtaan. En ole ennen hänenlaistaan tavannut, ainoa laatuaan.
Millä kirjaimella hänen nimensä alkaa?
Nimi alkaa abcdefghijklmnopqrstuvwxyzåäö kirjaimel
J:llä alkaa.
Kuule en.
Kukahan se on tuo salaperäinen A-nainen kun on monessa mukana mutta ite ei ees tiiä.
kun vaikutan enemmän pääkaupunkiseudulla.
Kuule en.
Harmi...
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Kuule en.
Anna.
sekosi. :D Ei nyt noin mustasukkainen sentäs tarvi olla. terveisin eräs, jonka nimi EI ala A-kirjaimella, kunhan kommentoin. :D
Jollai hirtti hermot 🤣🤣🤣
OK OK OK OK OK
HORO! Älä nyt ota itseesi koska se oli totuus. Mua Juha hävettää sun puolesta toi sun vähä älyinen käytös kun käyt täällä kyselemässä panojen perään.
Kyllä ihastuin työpaikalla ja viimeksi tänään nähtiin pitkän aikaa. Oot niin <3
Jeps, niin tais tapahtua. Mut silloin kun olis pitänyt tapahtua, sä dissasit mut.
Tämä on tuskin häneltä mutta vastaan näin, kyllä varmasti tajusit sen. Vaikka tilanne oli mikä oli halusin että tiedät. En tiedä miten olisin voinut selvemmin osoittaa, olematta tyrkky.
Keneltä kenelle?
Miksi kertoisin mitään. Hän ei ole tehnyt elettäkään lähestyäkseen minua sen jälkeen kun tiemme erosivat. Se jo kertoo paljon. En elättele toiveita vaikka vaivun haaveisiin jatkuvasti. En voi sille mitään. Sydän vielä pettää tämän takia. Ahdistusta aiheuttaa välillä sietämättömästi. Silloin täytyy mennä luontoon. Metsään tai meren äärelle.
Monta kirjainta A naisen nimessä?
Viisi kirjainta.