C more suoratoisto surkeaa

Huonookuvaa

Tuli kokeiltua katsoa chl:ää telkusta c moren suoratoistopalvelussa. Oli kyllä surkea kuvan laatu. Pitäis kai tuo kuituliittymän nopeus riittää. Heti kun kuva liikkuu niin kuva on paska.

8

3413

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Moikka! Heikko kuvanlaatu ei ole hyväksyttävää eikä palvelumallimme mukaista. Olethan kurkannut ohjeemme kuvanlaadun parantamisesta nettisivuiltamme? https://www.cmore.fi/asiakaspalvelu/Apua_ongelmatilanteessa/article/Video-pätkii-tai-kuvanlaatu-on-heikko Useimmiten nuo niksit saavat homman taas pelittämään. Tule myös ihmeessä chattiimme keskustelemaan asiasta, niin voimme auttaa sinua reaaliaikaisesti! 😊 -Essi C Morelta

    • Meillä taas video pysähtelee ja joskus jumittuu paikoilleen. Kaistan pitäisi riittää ja laitteet kunnossa, koskapa Netflix toimii samalla kokoonpanolla moitteettomasti.

    • Anonyymi

      hd laatu riittää oikein hyvin,4k-laatua ei tarvitse urheilussa mihinkään.

    • Anonyymi

      Kyllä oli pettymys, kun tuli otettua c more. Ei toimi, lataa, lataa vaan. Ei pysty katselemaan Beckiä tältä tökkimiseltä parin sekunnin pätkissä. Netflix toimii hyvin, mutta c more ei toimi useinkaan iltaisin. Älytön tälläinen palvelu, jota ei saada toimimaan kunnolla.

    • Anonyymi

      Onko suoraan sanoen sysipaska?

      • Anonyymi

        Täysin...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Täysin...

        "Täysin..."

        Vai niin... C Morea ei tosin ole pitkään aikaan ollut edes olemassa! 🤣🤣🤣🤣


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2798
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2641
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      36
      2163
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      1937
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      1905
    6. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      35
      1602
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      935
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      112
      863
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      839
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      37
      824
    Aihe