Kertoisitko minulle, mitä sinä haluat? Mistä tässä kaikessa on kyse, mitä sinä ihan todella pohjimmiltasi haluat ja ajattelet?
Olen ollut täältä pitkään pois, mutta piti taas näköjään palata, ei sitä selvyyttä saa mistään muualtakaan, niin yritän nyt kirjoittaa tänne sitten.
Olen väsynyt tähän epätietoisuuteen ja kummallisiin peleihin, eikä minulla riitä voimat enää samanlaiseen syksyyn ja vuoteen kuin aiemmat ovat olleet.
Haluaisin tietää, mitä sinä ajattelet, ennen kuin teen mitään isompia ratkaisuja elämässäni.
Olisi ollut kauniimpaakin kirjoitettavaa sinulle, mutta tästä tuli nyt tällainen viesti.
Mies, kertoisitko
17
776
Vastaukset
- KyImät_kädet
Tahtoisin ihailla valtavia tissejäsi. Tuntea niiden silkkinen pehmeys, tutkia nännipihaasi kuin aarresaarta keksellä merta. Tahtoisin myös mitata nännisi paksuuden työntömitalla ja ihailla senkin kauniita muotoja, jotka jumala on luonut vain sinua varten.
Tätä tahtoiain. - MinutAiottiinKuluttaa
Loppuun. Toivottavasti tässä on siitä kyse. Miksi sulla on aina vain se yks levy. MK MK MK. Eikö voitais jo unohtaa se. Tiedät että en enää välitä siitä.
- luulen
Sitä minäkin olen miettinyt. Onko "meillä"jotain enemmän, mitä ei olla koskaan uskallettu sanoa. Kysy hänentä. Itse en pysty tekemään mitään.
- realOTM71
Kyllä sinä tiedät mitä minä haluan. En vain tiedä miten Tästä eteenpäin?
- realOTM71
Tietty sit on vielä ongelma, että kenen kanssa minä etenen!)
- Maywemeetagain
Haluan vain sinut tässä maailmassa, en ketään muuta.
HT=TH!
Siinä näet. Siinä se nyt tuli!
Hän haluaa sinut, TH.
Kirjoittelipa hän täällä tai ihan missä tahansa, mitä tahansa.
Meillä ei ole koskaan ollut FYYSISTÄ suhdetta,
koska minä en "oikeasti" petä.
- realOTM71
Niin kenet haluaa ja kuka? Miksei joku muukin voisi haluta. Sanotaan taas kerran, että huonompiakin miehiä on tarjolla!)
- Saatvielätietää
Ap: Minnepäin viestisi on suunnattu?
Kenelle esität tämän kysymyksen?- realOTM71
Olisit heti kertonut, niin en olisi häirinnyt syrjäkylän treffejä!)
- varmaoletus
Tunnisteettomat viestit ovat oletusarvoisesti aina J-miehelle.
HT=TH?
Sivullisena totean:
Hän varmaankin haluaa sinut takaisin elämäänne, kun teillä on yhteinen lapsikin ja yritys. Jos otat hänet takaisin, vaadi häntä hankkimaan ammattiapua, niin ettei hän toiste petä sinua - kenen kanssa nyt pettikin.
Minulla ei ole ollut häneen ikinä FYYSISTÄ kontaktia, ja siitä olen tyytyväinen.
Epäilen, ettei hänellä ole kykyä uskollisuuteen. Hän ei vain kirjoittele palstoilla
satunnaisten tuntemattomien ihmisten kanssa tai katsele kaupassa silmiin kaunista,
nuorta myyjätärtä. Hän pettää ihan oikeasti - ja karkeasti!- haluanhaluan
No römpsää haluan. Onko hyvä vastaus? Sitä muuta paskaa en halua. Joten aukaisee ne haarat nyt vaan äläkä esitä vaikeaa. Kieli pitkällä yrittänyt kaikkeni. Oliko muuta?
- Enuskoettä
tää oli mulle vaikka tuo hki ainakin osittain liittyy tähän mut sanon nyt tähän ihan näin palstan yleisen linjan mukaan. Rehellisesti sanottua tahtoisin tutustua ja ainakin jonkinlaisen suhteen sekseineen ja ystävyyksineen. En oleta että olisin itse enempään kelpaava mut en itsekään mistään perheestä kuitenkaan haaveile tällä hetkellä. Tahtoisin kuitenkin hänet elämääni ja mitä se sitten tarkottais aika näyttää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö2649912K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon1945654Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1635222PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *744875- 2122449
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.122279Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot02150Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell3532005- 211685
- 901617