Miksi mies paljastaa naisihastukselleen että on bi

Enymmärrä

Miksi mies ihastuu naiseen ja paljastaa sitten, etta on tällä hetkellä parisuhteessa miehen kanssa erottuaan ensin vaimostaan 10 vuotta sitten? Haluaako hän tehdä selväksi, ettei halua naisen kanssa flirttiä enempää, vai testata, onko nainen yhä kiinnostunut?

3

206

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eisenkummepaa

      Oisko hän vaan rehellinen?

    • nojatuolisetä

      Niitä on miehiä ja naisia joille homo/lesbosuhteet ovat kauhistus, joten halunnee selvittää heti mitä mieltä sinä olet, ettei kumpikaan tuhlaa aikaa, jos se on ongelma. Tosin näin voisi kuvitella tapahtuvan erityisesti silloin, jos suhde mieheen on jo päättynyt. Jos on suhteessa, niin on suhteessa. Ehkä miehen pitäisi ensin selvittää, haluaako hän tällä hetkellä olla miehen vai naisen kanssa. Tai sitten ajattelee iskevänsä kaksi kärpästä yhdellä iskulla ja olevansa kummankin kanssa, päätyen varmaankin lopulta jompaan kumpaan.

    • Anonyymi

      Onhan se ihan reilua olla rehellinen. Isompi rähinä siitä syntyisi jos asia paljastuisi myöhemmin. Ja onpahan naisella mahdollisuus päättää mitä tekee.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4298
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      136
      2989
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      2332
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      44
      2218
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1873
    6. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      91
      1792
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1586
    8. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      22
      1529
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      147
      1367
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      32
      1200
    Aihe