Alistuva ukm

löysämuna

Hei,olen 65v ukkomies.Olen kykenemätön mies,siis kaluni ei kovetu.haluaisin tutustua,yhteyttä mieheen joka aistaa nöyryyttää minua siitä asiasta,vaimoni suhteen.

14

511

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KahleetkinOn

      Mistäpäin olet? Jos Hki, 50v ukm olisi kiinnostunut...
      Laita meiliosoite.

      • KahleetkinOn

        Taisi löysämuna olla vaan haaveileva taivaanrannanmaalari...


    • Kovaamunaa

      Voisit imeä mut kovaksi ja katsoa kun panen vaimoasi.välillä voisit maistaa kalustani vaimosi maun.spermani voisit nuolla naisesi vitusta.ottaisin vaimosi kanssa löysän kalusi suuhun vuorotellen.

      • löysämuna

        Tuollainen kiinnostaa kovasti.


      • Pari02

        Kelpaisi meillekkin olemme 50v pari.toiveissa oli meitä vanhempi siisti kestävä mies.


    • Kovaamunaa

      Voisit ottaa vaimosi kanssa vuorotellen multa suuhun.saisit nähdä miten naisesi nauttii kun panen takaa.ottaisit kalustani kiinni ja ohjaisit sen vaimosi persreiälle.upean tiukka vanha neitsyt pylly.mamma voihkis kun kakskyt senttiä painuis tiukkaan suoleen.

    • 24vuotiaankokemus

      Kerran minulla oli työkaverina vanhempi mies jolla ei hänen omien puheidensa mukaan seisonut, olimme työpaikan virkistyspäivänä työpaikan lomamökillä ja saunan jälkeen menimme mökkeihin ja minä tämän vanhemman miehen kanssa samaan mökkiin, riisuuduin alasti ja kysyin haluaako hän peppua ja keimailin peppua keinuttaen hänen edessään, hän hieman vaikeana selitti että kun ei kovetu kalu, itselläni jo seisoi ja polvistuin hänen eteen ja vedin pöksyt alas ja aloin kielellä kutitella terskaa ja puristelin samalla kiveksiä, kun otin kalun suuhun niin johan alkoi kovenemaan ja vanha mies oli onnellinen ja huudahti että onpa ihme, runkkasin vielä hetken ja sitten liukastin peppuni liukkarilla jota olin varannut mukaan, menin kontalleni sängylle ja vanha mies työntyi hitaasti sisääni ja tunsin kuinka oli kova kalu, siitä tulikin pitkä pano ja laukesin ensimmäisenä ja heti pian jälkeen vanha mies ruiskutti spermansa peppuuni sisälle, se oli ikimuistettava pano.

    • Jutellaanko?

      • sukat1

        Missä oot.


      • Loviisa-Helsinki väliä kuljen


    • sukat1

      En satu matkasi varrelle.

    • Hei, hyvinkin saataisin olla apunanne tässä asiassa :)

    • ukm61v05

      Kiihottaisi kovin olla kahleissa ja kaulapannassa. Mies saisi piiskaa käyttämällä komentaa ja alistaa. Imisin ja antaisin panna. Ja tietysti saisit kuvata jotta nöyryytys olisi mahdollisimman suuri.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      135
      1569
    2. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      51
      1488
    3. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      68
      1113
    4. Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella

      Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r
      Ikävä
      95
      1022
    5. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      108
      960
    6. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      51
      848
    7. Mistä tunnistaa suomussalmelaisen kassajonossa

      Terveiset täältä Kuopiosta! Olen aikoinaan Suomussalmelta lähtenyt maailmalle ja muutaman mutkan kautta päätynyt savon s
      Suomussalmi
      85
      800
    8. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      57
      733
    9. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      59
      695
    10. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      34
      676
    Aihe