Alistuva ukm

löysämuna

Hei,olen 65v ukkomies.Olen kykenemätön mies,siis kaluni ei kovetu.haluaisin tutustua,yhteyttä mieheen joka aistaa nöyryyttää minua siitä asiasta,vaimoni suhteen.

14

483

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KahleetkinOn

      Mistäpäin olet? Jos Hki, 50v ukm olisi kiinnostunut...
      Laita meiliosoite.

      • KahleetkinOn

        Taisi löysämuna olla vaan haaveileva taivaanrannanmaalari...


    • Kovaamunaa

      Voisit imeä mut kovaksi ja katsoa kun panen vaimoasi.välillä voisit maistaa kalustani vaimosi maun.spermani voisit nuolla naisesi vitusta.ottaisin vaimosi kanssa löysän kalusi suuhun vuorotellen.

      • löysämuna

        Tuollainen kiinnostaa kovasti.


      • Pari02

        Kelpaisi meillekkin olemme 50v pari.toiveissa oli meitä vanhempi siisti kestävä mies.


    • Kovaamunaa

      Voisit ottaa vaimosi kanssa vuorotellen multa suuhun.saisit nähdä miten naisesi nauttii kun panen takaa.ottaisit kalustani kiinni ja ohjaisit sen vaimosi persreiälle.upean tiukka vanha neitsyt pylly.mamma voihkis kun kakskyt senttiä painuis tiukkaan suoleen.

    • Yhteyttä voi ottaa, varsinkin pariskunnat, [email protected]

    • 24vuotiaankokemus

      Kerran minulla oli työkaverina vanhempi mies jolla ei hänen omien puheidensa mukaan seisonut, olimme työpaikan virkistyspäivänä työpaikan lomamökillä ja saunan jälkeen menimme mökkeihin ja minä tämän vanhemman miehen kanssa samaan mökkiin, riisuuduin alasti ja kysyin haluaako hän peppua ja keimailin peppua keinuttaen hänen edessään, hän hieman vaikeana selitti että kun ei kovetu kalu, itselläni jo seisoi ja polvistuin hänen eteen ja vedin pöksyt alas ja aloin kielellä kutitella terskaa ja puristelin samalla kiveksiä, kun otin kalun suuhun niin johan alkoi kovenemaan ja vanha mies oli onnellinen ja huudahti että onpa ihme, runkkasin vielä hetken ja sitten liukastin peppuni liukkarilla jota olin varannut mukaan, menin kontalleni sängylle ja vanha mies työntyi hitaasti sisääni ja tunsin kuinka oli kova kalu, siitä tulikin pitkä pano ja laukesin ensimmäisenä ja heti pian jälkeen vanha mies ruiskutti spermansa peppuuni sisälle, se oli ikimuistettava pano.

    • Jutellaanko?

      • sukat1

        Missä oot.


      • Loviisa-Helsinki väliä kuljen


    • sukat1

      En satu matkasi varrelle.

    • Hei, hyvinkin saataisin olla apunanne tässä asiassa :)

    • ukm61v05

      Kiihottaisi kovin olla kahleissa ja kaulapannassa. Mies saisi piiskaa käyttämällä komentaa ja alistaa. Imisin ja antaisin panna. Ja tietysti saisit kuvata jotta nöyryytys olisi mahdollisimman suuri.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      74
      6314
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      41
      5388
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      60
      4255
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      73
      4122
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      66
      3880
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      69
      1167
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      57
      1000
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      304
      999
    9. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      32
      850
    10. Toivotko, että

      Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?
      Ikävä
      62
      811
    Aihe