Morjees! Minkälaisia naistenvaatteita äijiltä löytyy? Entä leluja? Itselläni mekkoja, naisten paitoja, hameita ja sukkahousuja löytyy vino pino, sukkahousut tosin kaikki kiimasena revitty vähän liikaakin mulkun kohdalta. Ja leluina iso valikoima tappeja, muutama sauva, penisrenkaita ja tekopillu. Tekopillua kylläkin harvemmin tulee käytettyä, tulee mällit liian nopeasti sillä, kun yleensä runkkailen vähintään tunnin verran ennen kuin päästän mällit tulemaan.
Naistenvaate valikoimia
15
941
Vastaukset
- KiimaBoii
Ainiin, on mulla myös yhet feikkinahka leggingsit, ja sit ihan perus kangaslenggingsit. Perusleggingsit on nykyään ihan kotona ollessa käytössä, ne kun pukee päälle niin kyrpä jysähtää pystyyn ja kiima alkaa.
- Rippi
Sukkahousuja, sukkia, hameita ja korkkarit
- KiimaBoii
Kiva, itse tilasin juuri ekat korkkarit. :P
Korsetteja,stayuppeja,pikkareita,korkkareita,minihameita,pitkiä käsineitäcatsuiteja ja dildoja.
- Lailahame
Asuja todella paljon mm. paristaa hametta ja mekkoa, lisäksi liivejä, paitoja,toppeja. Aika usein jätän spermatut asut runkkupaikalle muiden otettaviksi.
Kymmeniä vaaleanpunaisia kerrastoja kahdeksat kokoliivit neljät lantioliivit neljä sukkanauhavyötä kahdet Vintage kokoliivit viidet lahkeelliset housuliivit alushameita nailonsukkia lahkeellisia la tavallisia silkkipöksyjä palleatuellisia rintaliivejä mekkoja pitsipuseroita yms
- satin.and.silk.fan.man
Kaikenlaista satiinia ja silkkiäkin, mekkoja, hameita, satiinipuseroita, housuja, shortseja (no kiiltävät retro adidakset taisi olla miestenkin shortseja), silkki- ja satiinipikkareita, jne. Muutamat sukkahousutkin mutta ne ei oikein tee mitään mulle. Yksi häämekko joka tosin on vähän repeillyt jo ja parit satiinikäsineet. Kiiltäviä naisten toppa- ja tuulitakkeja myös, muutama tuulipukukin.
Nytkin päällä naisten vaaleanpunainen väljä satiinimekko eikä mitään alkkareita, silkkimekko sisävuorineen hivelee ihanasti koko vartaloa :) - ksksks
Sukkahousuja iso pino. Kaikkia paksuuksia. Kaikkia värejä. Kuviosukkahousuja myös. Naisten
polvisukkia, nilkkasukkia, ylipolvensukkia, stay-uppeja. Hameita, mekkoja, erilaisia kenkiä, joista ballerinat ja sandaalit (matalat) ne mukavimmat.
Balettitarvikkeita myös. Balettitossut kovat ja pehmeät. Balettisukkahousuja ja säärystimiä. Taitoluistelusukkahousujakin muutamat. Luistelupuku puuttuu. Ovat todella upean näköisiä. Voimistelupuvut myös vaikka niissä ei helmaa olekaan.
Parit urheiluliivit/-topit, tavallisia rintsikoita, pikkuhousuja pitsillä ja ilman.
Voimistelupuku (yksivärinen), naisten farkkuja, jeggingsejä, leggingsejä. Jakkupuku, shortsit, tunika, pari paitaa/puseroa.
Leluja ei ole yhtään. Sukkahousut se tärkein lelu. On jalassa nytkin. Lisäksi tummansininen vekkihame ja mustat ballerinat. Tällaiset sukkahousut:
https://aijaa.com/IUtlov - Hepenissäihanaa
Onhan niitä tullut kerättyä monenlaista. Useita korseletteja (tädiltäni lahjaksi saatuja), korsetteja, pitkiä rintaliivejä, housuliivejä, sukkanauhaliivejä, nailoneita varmaan 50 paria, korkokenkiä, sandalettejä, pitkävartisia saappaita, pikkuhousuja ainakin parikymmentä. Peruukkeja, puseroita, hameita, farkkuja, legginsejä ja meikkitarvikkeita kokonainen pöydällinen.
- Satiinimies
Eri kaudilta spiiloisen kiknnostavuuden mukaa. Tennishameita ja toppeja paljon. Ruudullisia hameita ja mekkoja. Satiini, silkki ja taftijuhla-asuja, myös morsiusmekkoja. Kukkamekkoja, kokoja puolialushameits sekä yöasuja. Kaikkiann noita on kaapeittan siististi silitettynä.
Hankin jatkuvasti lisääja on jo aika osastaluopua. - peilistänäkyy
sukkanauhat,mustat sukat päällä..piikkikorkonilkkurit jalassa runkkaan ny..pian lähtee mälli...
- Kiimatippa
Sukkahousuja, stayup-peja ja muutamat liivit löytyvät vaatekaapista. Nyt dildo ja liukaste tilauksessa.
- pervoo
HOMMATKAA NAINEN eikä vaatteita !!!!!!
- Todellaoutoo
Ja tuskin nyt nainen innostuu tai kiihottuu,jos 'mies' on kun uuno turhapuro sukkiksissa ja minihameessa....
No,tuntuukin nuo viihtyvän keskenään...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1372001
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1311676Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11526Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras881423- 321421
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne1321234Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet541154- 251120
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221021- 51914