Kaverin synttäreille haluttais hyväkuntoinen ja mielellään kokenut miesstrippari, oletko itse tai tiedätkö sellaisen?
Onko tietoa mistä löytäisi hyvän miesstripparin?
4
961
Vastaukset
- Sieltä.löytyy
Mee kysymään punttisalilta?
- Tuhma-Sakari
Hei, nimim. Mimmit19!
Voinko auttaa?
Nautitteko / kuumenetteko hieman intiimimmästä, vapaamuotoisemmasta ja ”tuhmemmasta” jännitteestä / vireestä kuin rutiininomaisesta, tiukkojen ammattieettisten sääntöjen rajoittamasta, paljon poissulkevasta ja lyhyestä pro-tanssi-show’sta?
Olen hoikka, seurallinen, iso- ja komeakaluinen sekä hyvin avoin ja rohkea vähän yli nelikymppinen mies. Voin liikkua mihin tahansa päin maata.
Tarjoan harrastusmielessä ja molemminpuolisen ilon sekä mielihyvän merkeissä täysi-ikäisten tyttöjen ja naisten yksityisjuhliin, -bileisiin, sekä muuhun vapaa-aikaan paljon estottomampaa ja vapaamielisempää, mutta myös tunnelmallisempaa ja korkeaviritteisempää lämmikettä ( live - erotiikka, - seksi, - porno ) kuin ohjelmatoimistojen varovaiset tanssiesitykset; riisuudun ja ”virittäydyn” musiikin soidessa taustaelementtinä, hidastellen - esim. hitaita tanssien - ja jatkan perille saakka - vaikka useammankin kerran illassa.
Aikarajoitusta ei ole.
Kaikenlainen ”osallistuminen” on aina sallittu: kaluani saa luvalla kosketella, hyväillä, hipelöidä ja ’provosoida’ jos ladyt niin haluavat.
En käytä stringejä enkä muita klisheitä.
----- ----- -----
Sekä myös videokuvaus , valokuvaus ;
Entä, nautitteko hyvinvarustetun miehen ”taakan kevennysvideoiden” tai kuvasarjojen kuvaamisesta ja katselemisesta?
Jos haluatte kuvata videoita tai valokuvasarjoja, joissa mies lämmittelee isoa kaluaan laajoilla kaarevilla liikkeillä hitaasti ja esteettisesti; tai kovakouraisesti, nopeasti ja voimakkaasti; loppuun asti - rakkaudella Teille;
Tarjoan myös hyvin rohkeita, tuhmia ja intiimejä ”esityksiä” priva – kuvaustilaisuuksissa vapain kuvausoikeuksin ilman kuvakulma- tm. rajoituksia naisille, jotka nauttivat ja lämpenevät itse kuvaamistaan videoista tai valokuvasarjoista, joissa kevennän taakkaani; nojatuolissa, seisaallani, vuoteella ym. lainkaan ujostelematta - ilman maskia ja naamiota - aivan kuin en tietäisi etten ole tilanteessa yksin.
Aikaa varataan riittävästi; saatte kuvata niin kauan kunnes olette tyytyväisiä.
Kaikki videot ja kuvat jäävät Teille.
Tunnelmalliset videot sekä kuvasarjat uranaisen vapaa-ajan iloksi; tyttöjen ja naisten iltojen sähköistäjäksi; sinkkunaisen tai vanhemman rouvan erotiikanhaluun ym.
----- ----- -----
Koko maa: voin liikkua pidempiäkin matkoja ja tulla mihin päin maata tahansa.
----- ----- -----
Jos kiinnostaa, saatte puhelinsoittoa vastaan (tavallinen mpm.) ilmaisen linkin kansioon, jossa on muutama kuva ja pari rohkeaa videota, joissa näkyy hieman yläpäätäkin (ei salasanaa eikä kirjautumista).
----- ----- -----
Ota yhteyttä:
[email protected]
Puh. 046 – 575 3080.
Rakkaudella,
Tuhma-Sakari. - Stripparimies
Ota yhteyttä s-postitse [email protected]. Kokenut fiksu ja hyvinvarustettu miesstrippari tarjolla kohtuuhintaan.
- viihdytys
hei mimmit kokenut harrastelia strippari naisten tilaisuudet
[email protected]
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
Jotenkin se harmittaa
Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian46700Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti
Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os2652Haluan kysyä vain yhden asian
Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs39579- 73562
- 22512