että itäkeskus on täynnä ihmisroskaa meillainen melu siitä olisi syntynyt.
Jos joku perussuomalainen olisi möläyttänyt
32
402
Vastaukset
- Parempiollahiljaa
Tai olisi sanonut että siellä on mokadisu pienoiskoossa.
- roskisvasuridyykkaa
vassut eivät ole koskaan tykänneet totuudesta.
Vassu isä vaihtoi Ladansa roskankuljetusautoon, koska se sopi perheen tarpeisiin paremmin...
2 eteen, loput taakse...
- niinon
Aloitukseen on helppo vastata.
Häkki heilahtaa aika äkkiä.- Vihapuheet-eikö.kiell
Eikö ne Vihapuheet olleetkaan kiellettyjä kun kepusta on kysymys
Itse Vihapuhe -asia jäänyt käsittelemättä kokonaan Vihapuheet-eikö.kiell kirjoitti:
Eikö ne Vihapuheet olleetkaan kiellettyjä kun kepusta on kysymys
Itse Vihapuhe -asia jäänyt käsittelemättä kokonaanMoilanen ei erikseen maininnut että olisi ihmiroskalla tarkoittanut persuja.Nyt kuitenkin se oli Sebu joka yhdisti nämä roska omiksi äänestäjikseen,ja siitäkös alkoihelvetillinen ulina.Itse kyllä olen ollut tietoinen että deekut on persuja,mutta että nistitkin.
- saastaajaroskaa
Ihmisroska on todella ala-arvoinen nimitys ihmisistä, mutta ei niin ala-arvoinen kuin mestarinne Halla-ahon käyttämä nimitys ihmisryhmästä: ihmisSAASTA? Vai mitä sanoo persut? Ja kyllä tuosta kepulaisen möläytyksestä on aikamoinen haloo noussut, vai eikö pershut lue päivän aviiseja?
- Valkoinenroskaväki
Jari Tervo käytti tätä nimitystä valkoinenroskaväki ei siitä mitään suurenpaa mölyä noussut hän on demari tai vasuri nämä saavat harjoittaa pilkaamista muilta se on kiellettyä-
- kokkeli-vartiainen
Kokkeli-Vartijainen nimitteli työttömiä rikkaruohoiksi sekin on Waltamedian mielestä ihan ookoo ja suotavaa
- IhmiSsaastat
No emmäny tiä onko itäkeskus täynnä ihmisroskaa, mutta kyllä siellä muutama perSu toki on, jotka tönivät ulkomaalaisen nköisiä ihmisiä.
- uskokaa-pois
Kyllä ne on ulkomaalaisia, eikä ainoastaan ulkomaalaisen näköisiä itäkeskuksessa.
Suomalaiset on myös suomalaisen näköisiä .
Yksikään suomalainen siellä ei töni,jos haluaa sieltä terveenä pois selvitä.
- jaaniinjoo1
No, tuskin olisi ainakaan lopputiliä pätkähtänyt.
- ViherVassuMamuHomoSvedu
Möläyttäjä sai potkut työstään, oikein äkkilähdön, kun möläytys ei sopinut yrityksen arvoihin. Taitaa persujenkin työsuhteet jäädä lyhyiksi samalla perusteella, jos päätelevät aivopierujaan kuten tällä palstalla. Ja se on ihan oikein.
- muistellaanpahieman
Ennen vaaleja Perususomalaiset olivat kovasti köyhien asialla.Het kohta tuolta suunnalta kuului vaalien jälkeen millälailla :
http://www.ts.fi/uutiset/kotimaa/578027/HS Perussuomalaisten Packaln pisteyttaisi vuokralaiset
https://www.kaleva.fi/mielipide/paakirjoitukset/toraytysvuorossa-kansanedustaja-packalen/652285/
Eipä tuo paljon noista jutuista viskaa. - Eivarmastipersu
Että niinku varmuuden vuoksi persu uhriutui.......
- huippuammattilaisia
Kuten aloituksesta nähdään, persut ovat uhriutumisen kiistattomia huippuosaajia. Ehkä jopa huipumpia kuin kaikessa tolloilussa ja omanedun tavoittelussaan.
- Viharassevasuri
Vasurihan on taas kovin katkera!
Ettäkö vasurien uhrit ei saa uhriutua??? - Uhrilampaat_mää_mää
Viharassevasuri kirjoitti:
Vasurihan on taas kovin katkera!
Ettäkö vasurien uhrit ei saa uhriutua???Siinähän se olennainen tulikin. Vasurit murjovat persuja, että uhrien hampaat on kurkussa. Polttopullojakin heitelevät persujen ikkunoista, jos tietävät, että on lapsia. On siinä syytäkin uhriutua.
- IsäAurinkoinen
Uhrilampaat_mää_mää kirjoitti:
Siinähän se olennainen tulikin. Vasurit murjovat persuja, että uhrien hampaat on kurkussa. Polttopullojakin heitelevät persujen ikkunoista, jos tietävät, että on lapsia. On siinä syytäkin uhriutua.
Onhan ne bolsu-vasukit väkivaltaisia, oliko se nyt 100 miljoonaa vai mitä
Natsitkin oli pyhäkoulupoikia vasemmiston rinnalla..
- Kim-Il-Soiniland
Ihmisroskista paasannutta kepulaista pestiin Ylessä kepulaisten toimittajien voimin oikein urakalla puhtaaksi. -Pohjois-Korealaisilla olisi vielä paljon oppimista suomalaisesta "tasapuolisuudesta".
- Kaskassss
Persulla tuskin olisi sitä työpaikkaa menetettäväksi.
- ExVassari
Mutta onneksi vihervassareilla niitä on sitäkin enemmän. Tähän ei lasketa yliopistoissa vanhempien rahoilla opiskelevat.
- iki-pietulainen
Persuilla on kieltämättä aika vähän jäsenkirjavirkoja, mikä wanhojen puolueiden palvojien mielestä on tietysti outo asia, eiks´jeh?
- Scheisse24
Tältä palstalta sellaisia kommentteja saa lukea päivittäin, eikä kukaan saa kenkää 24 tunnin kuluessa.
- monikyltyyrisyys-å-rik
..niin ketään ei olisi suurestikkaan yllättynyt,
paitsi jos vaalit olisivat olleet lähellä. - sini_verinen
Persut ovat ihmispaskaa pullollaan.. HAHAAHAAAAAAHÄÄÄHOOHOOOOOOO
Eduskunnan ja Hallituksen olisi keksittävä nopeasti joku takaisu tuon saastan hävittäm iseksi maasta! - ruutta_persu
Ihmispaskaa täynnä oleva lepakkoluola häätää lepakotkin hajullaan.
- ruuttaperseVasuri
Sellainen se , vasurin kakkonen, ei juuri ykköstä parempi
- roska_persu
Persutoimisto on täynnä ihmispaskaa
- ihmispaskavasuritUlos
No häätäkää ne ne vasurit sitten pois sieltä!!!!!
- umpi_shittiä
Perussuomalaiset ovat täysiä paskoja.
- vasemmistoPaskaHaisee
Ettäkö Perussuomalaiset ovat täysiä vasemmistolaisia, no HUH HUH!!
- persuuhriutuu
Juu vankilaan sellainen persu pitää laittaa, eihän sakko auta, kun sen maksaa sosku ja persulla ei ole työpaikkaa mistä irtisanoa, kuten Moilasen tapauksessa toimittiin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.172274Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä
Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain2221899Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0162071762Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt1021441Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno481326Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu541159Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas1761132- 891041
Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.148947Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks14891