Posse tekee ihmisistä hulluja

Nivalassakin mopopojat yllyttyivät rällästämään Possen 1. jakson nähtyään. Uhmasivat jopa polliisia.
12337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Eipä ihme, että vielä viime syksynä Stephen Hawking, nähtyään hetken verran Possen älyttömyyksiä, lupasi hurauttaa paikalle ja omin käsin kuristaa pahimmat.

Äänestä

Mitä hauskaa on siinä, kun työntyvät porukalla suihkuun; surkea ohjelma Pumpasen karmeine nauruineen.

Äänestä
  • Ei veronica ole yhtään sen parempi kammottavat tatskat. Luulee olevansa hyvännäköisiä. Posse on aikansa elänyt. Samat tyhmät vitsit vuodesta ei jatkoon

    Äänestä

  • 4 drolli vauhdissa. Eikö katsojatja vaadi järkeä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei veronica ole yhtään sen parempi kammottavat tatskat. Luulee olevansa hyvännäköisiä. Posse on aikansa elänyt. Samat tyhmät vitsit vuodesta ei jatkoon

    Setädältä menisi vatsakuralle jos Veronica tulisi pelkästään juttelemaan. Katselkaa vain kymppitonnia.

    Äänestä

Viihteen taso nollassa Possessa.

Äänestä

Hulluksi tekee enemmänkin tuo Viivi tekonauruineen ja yli-innokkaine ylinäyttelemisineen. Karseinta oli kuitenkin kohtuuton tehtävän eukko kumartuu sukkiensa kanssa liian avonaisessa kaula-aukossa, siveetön yksinhuoltaja äiti-ihminen.

Äänestä
  • Hyvi tarkkaa olet katsellut, hyhy setä.

    Äänestä

Aku Hirviniemen seksistinen huumori on osoitus Hirviniemen ajatusmaailmasta, joten ei ole ihme se oikeuden käynti.
Kuinka MTV voi käyttää näitä Hirviniemi ja Sal isia juontajina, vai onko akun sisko ministeri Pekonen vaikuttamassa?

Äänestä

Miksi possessa andymccoy esiintyi aivan sekaisena. Pois tollaset hörhöt telkkarista. Eivät ole esimerkkejä kallekkään

Äänestä
  • Tai telkkarin äärestä.

    Äänestä

Kokoketju jeesutelioita taitaa olla ikääkinliikaa. Ykkösenuutiset joku ajankohtainen sekä luonto ohjelmat teilleterkoitteuja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sähkötuolimiehenpoika kirjoitti:

Nivalassakin mopopojat yllyttyivät rällästämään Possen 1. jakson nähtyään. Uhmasivat jopa polliisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu