toisinaan tulee tarve kosketella ja naputella nänniä erilaisilla esineillä,kuin joku toinen koskisi rintoihini .
Koetan keksiä mikä tuntuisi parhaimmalta ,
liikuttelen nännin yli ,ylös ja alas jollain hiusharjalla....vaatehenkarilla kuin toinen koskisi.
minulle riittää rintojeni onni.
Miten voisin parantaa tuntemusta?
tarve rintojen koskettelulle? ;)
9
764
Vastaukset
- Kikkeliskok
Hanki kumppani. Sitten leikkikää niin, että laitat silmälaput silmille niin, että et näe mitä kumppanisi tekee. Vaikutusta voi tehostaa suun lisäksi erilaisilla lisätarvikkeilla, sulalla, pyykkipojilla, jääpaloilla, kermavaahdolla, jne.. Toimii sekä naisille että miehille.
- Ideattarpeenon
Onhan mulla,mut kun haluan rintojeni koskettelua ,nauttia vain siitä ja se menee väkisin pidemmälle ;/
taas mä hivelen ja hivelen rintaani.
- kivaolisi
Tietysti mies joka osaa kosketella ja imeä, osan kyllä :)
Monellakin tapaa voi parantaa sitä tunnetta rinnoissa, hanki mies joka rakastaa ja palvoo rintoja... Nim. Merkin takaa löytyy meiliä. Kirjoittele.
- Älä.härnää
Ootko kokeillu ite imee ja nuolla tissiä? 😊
Luulen ymmärtäväni sua aika hyvin! Tai no, mulla se menee ehkä vielä pidemmälle... (?)
Oon maalannut pensselillä ja jollain...kai sormiväreillä ensin nännit ja sitten pikkuhiljaa loput tisseistä.
Jos tissit sitoo tiukasti ja pitää sidottuina jonkun aikaa niin nänni tuntuma muuttuu erilaiseksi kuin normaalisti.
Sama, jos venyttää niitä ensin oikein kovaa, niin että ne melkein turtuu.
Keittiö pihdit, haarukka, jäinen lusikka...
Kännykän käyttö nännillä ;)
Tissit <3
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82804Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat262586Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede16572- 65531
- 92499
- 26492
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 40428
- 47427