Mihin ollaan menossa

HölmölässäEletään

Vieläkö joku kunnioittaa näitä mätäperseitä mitä nykyisessä eduskunnassamme on edustajina?
Onko enää miehiä ollenkaan tuolla virkapaikoilla, kun nämä naismaiset homppelit ja muut epäkehittyneet aivopaskat valittavat että ovat joutuneet naisten ahdistelun kohteiksi?
Mielestäni tuo sekasikiöporukka pitisi nyt saada vaihtoon ja tilalle semmoisia mitkä eivät turhista ulise vaan hoitaisivat niitä asioita mihin heidät on sinne valittu. Maastamme on tehty tekemällä hölmölä ja jolle kohta kaikkinauraa ja pitää tätä maata jonain hölmölöitten hölmölänä.

5

3590

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • reformi

      Kuka hlvetin idiootti tätä täysin köyhien ja pikkutuloisten verohelvettiä vaivaantuu puolustelemaan?

      Onpa röyhkeää , ettenkö sanoisi peräti ryöstämistä, sillä alle 10 vuoden ikäinen vähäkulutuksinen pieni auto, josta "autoverona" mainostettu pakkorahastus oli aluksi 29 e, mutta nyt yli 158 e!

      KENENKÄS PRSEESEEN NEKIN RAHAT SAADAAN TUHLATTUA?

      Maanteitä ei saada kuntoon, joten joku valtava rahansyöppöreiköhön tähän maahan on ilmaantunut... Mikä?

      Turha bernerin mistään ilmastonmuutotorjunnasta sähköautojen varjolla puhua, JO EI KYKENE EDES PUUTTUMAAN TODELLA SAASTUTTAVAAN LENTOLIIKENTEESEEN

    • todellinen-saastuttaja

      Flightradar24.com kirjasi yhteensä 201 157 konetta ilmassa yhden ainoan vuorokauden aikana 29 kesäkuuta. Eipä tarvitse sitä suut väärinä voivoteltua ilmastonmuutossyytä siis kauempaa hakea.

      Lentoliikenne vain on niin valtava rikkaiden rahasampo, ettei siitä suurena saastuttajana haluta edes mainita yhdessäkään ainoassa ilmastokokouksessa.

      Turha siis salenkaan vaatia "joka ainoaa" torjumaan ilmastonmuutoksia. Aloittettakoon ihan ensimmäisenä hiljaisille ja puhtaille alueille vuorokaudet ympäriinsä suoraan taivaalta kylvettävän lentopsan ja hlvetinmoisen mölyn poistamisella. Ja luonto kiittää.

    • tämä-faktaa

      Vihreillä ei mitään realistista käsitystä asiasta ole, sillä 30-40 km päässä vantaan kentästä laskeutuvien koneiden korkeus on joinain päivinä alle 500 m, tavalllisesti vähän päälle 500 m.

      Lentopska ja METELI, jonka on tutkimuksissa todettu aiheuttavan haittaa terveydelle, ei taatusti leviä edes mihinkään, kyllä molemmat saastuttavat alapuolella asuvat.

      Lisäksi lentoliikenne on siirretty juuri puhtaille ja hiljaisille aluille, joita paskantärkeilijät hurskastelevissa juhlapuheissaan pitävät tärkeinä säilyttää, muka.

      Poliitikot suut vaahdossa hurskastelevat ilmastonmuutoksen ehkäisyä, Lopettakoon siis esimerkkinä lentelyn kaiken maailman kissanristiäisissä. Kokouksetkin voitaisiin nykytekniikalla pitää etänä.
      Ko

    • Anonyymi

      VasemmistonNaisten orjana äänestän Vasemmistoliiton Feministejä.
      tämä orja-raimo on VasemmistoNaisten perseennuolija.

    • Anonyymi

      Ei kukaan kunnioita mätäperseitä,
      persuthan on vaan vätyksiä,
      jotka ovat hinkanneet housunp*rsettään liian kauan eduskunnan tuoleihin veronmaksajien rahoilla saamatta mitään hyödyllistä aikaan,
      mutta koska ääliöt eivät Suomesta lopu,
      persujen farssi eli ääliöitten vedätys tulee jatkumaan. Ikävä kyllä.
      Kaikkea muuta vastaan voi taistella paitsi tyhmyyttä.
      Tyhmää ei mikään voi estää äänestämästä persuja.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      171
      1492
    2. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      725
    3. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      88
      698
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      578
    5. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      536
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      126
      526
    7. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      516
    8. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      498
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      490
    10. toivottavasti kohta jo kohdataan

      😍😍😍😍😍 sinua olen odottanut varmasti koko elämäni
      Ikävä
      25
      483
    Aihe