Väärin näit,vaikka näit

Kellään ei niin isoa kaukosäädintä oleheitä. Muutkin näki. Mutta ei. Väärin näit. Ei ei .
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Selevähän tää. Humalassahan se.

Äänestä

Valehtelivat. Jatkakoon. God knows.

Äänestä

Menkää jatkossa ohi ,näitte tai kuulitte mitä vaan. Mikäli ei ole mitään minun omaa hajoamassa niin en puutu. Autoani jos kolhivat,puutun. Mahtaa olla meininki,kun aletaan välinpitämättömiksi kuin villissä lännessä. Ja valehdellaan omaksi eduksi asiat ja tilanteet. Eikä hävetä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valhettavöäntävöttotuude kirjoitti:

Kellään ei niin isoa kaukosäädintä oleheitä. Muutkin näki. Mutta ei. Väärin näit. Ei ei .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu