Miksi skotakoneiston

vika indeksi on meljein 100 prossaa?? esim vie öljyy hitosti?? ja yleensä ww konsernin autot,,Ja ihmiset ostavat vaan paskaa hymyssä suin ... ei skotat muualla menystä suomessa vaan näin se vaan ON
491
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihmiset tykkää paskasta, skoda on sen osoittanut.

1Äänestä

Skodan menestys on ilmeinen ja saa jopa kärpäsetkin autokaupoille. Varmaan jossain Intiassa homma toimii: kärpäsparvi käy hakemassa yhden Rapidin kun varvetta on. Ja ellei "kauppoja" synny, otetaan seuraavalla kerralla pari miljoonaa kaveria mukaan.

1Äänestä

Vakuuttava aloitus, Holisti. Kaikki uskoo sinun näkysi ja unesi.

Äänestä

Skootan moottoreissa käytetään osittain venäläisiä konsernin hylky- ja ylijäämäosia. (eivät kelpaa audiin, vw eikä Seatiin, mutta konsernin halppis-kippanaan kelpaa) Siinä syy.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


eikoskaanskotaa kirjoitti:

vika indeksi on meljein 100 prossaa?? esim vie öljyy hitosti?? ja yleensä ww konsernin autot,,Ja ihmiset ostavat vaan paskaa hymyssä suin ... ei skotat muualla menystä suomessa vaan näin se vaan ON

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu