Perussuomalaisten asenne Venäjään saa kannatusta

Lehdistö (valelehdistö) vääristelee kansan mielipiteitä miten Perussuomalaiset hoitavat suhteita Venäjään.
6155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Persut haluavat liittyä Yhtenäinen Venäjä puolueeseen Finskaja Oblastin osastona, kunhan ensin Suomi on liitetty Venäjään.

Äänestä
  • Jep, siksi persut haluaa lisää rahaa puolustusvoimille. Onneksi myös vihervasemmisto on isänmaallista ja haluaa parantaa Suomen puolustuskykyä.

    Äänestä

  • Nikähän helvetin kaheli sinäki olet?

    Äänestä

Sehän näissä keskustelupalstoissa on vikana,tänne pääsee tekemään aloituksen minkälainen
aivovauriolapsi hyvänsä.Väitän ,että Venäjä on juuri se viiminen maa, mihinkä yksikään suomalainen haluais liittyä.Enää niitä tuskin löytyy edes äärimmäisestä vasemmistosta, niin kuin aikaisemmin oli yleistä.

Äänestä

Venäjään liittymisessä paljon hyviä puolia ,
-Armeija voitaisiin lakkauttaa
-Eduskunta voitaisiin lakkauttaa
-Presidentin viran voisi lakkauttaa
-Kepun ja kokkareitten suhmuroinnit loppuisivat. jne.jne

Äänestä
  • -Ihmisoikeudet voi lakkauttaa
    YES!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tervejärkistä kirjoitti:

Lehdistö (valelehdistö) vääristelee kansan mielipiteitä miten Perussuomalaiset hoitavat suhteita Venäjään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu