Vitun koirafanaatikot

Miksi ette tajua, te 5% koiraihmisistä, että koirista voi oikeasti olla joskus haittaa muille?
4192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä hyötyä kirjoittaa tuollainen viesti? Luuletko todella sen auttavan muuhun, kuin kyvyttömyyteesi purkaa vihaasi tuntemattomia kohtaan noin?

1Äänestä

Vainko+5+%.+Todellinen+luku+on+suurempi.+Jos+edustat+ihmistyyppiä+parhaimmillaan+sen+tuloksena+koirakanta+kasvaa+sen+mukaan+mitä+teikäläsiä+on+liikenteessä.++Kaverinsa+ja+ystävänsä+voi+aina+valita.+Sitten+kun+niitä+on+niin+toki+sinne+sitten+mahtuu+joku+teikäläinenkin,+mutta+heillä+ei+ole+enää+niin+väliä.

Äänestä

Tuskin täällä on yhtään kohderyhmääsi kuuluvaa,joten itse olet huonokäytöksinen ja se vajaa kun niin kuvitteletXD

Äänestä

Kannattas jutella tosta huonosta olostas ammattilaiselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oletteko.vajaita kirjoitti:

Miksi ette tajua, te 5% koiraihmisistä, että koirista voi oikeasti olla joskus haittaa muille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu