Miksi edelleen ajattelet minua?

Oletko oikeasti kiinnostunut minusta vai et? Sano suoraan!!!!!!!!!!!
30936
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Keneltä kyselet?

Äänestä
  • Eräälle naiselle, hän antaa vision olevansa sinkku ja hänen luokse voi muuttaa milloin tahansa. Kuitenkin hän tietää ettei se ole mahdollista. Mikä saa naisen näin julmaksi, että pyrkii toisen mieleen selittelemään asioita missä ei ole mitään perää. Tämä menee todella lähelle, 50 metrin päähän.

    1Äänestä

  • Luetko silmistä vai päätteletkö toisen ihastuksesta? Kehoitan sanojen käyttämiseen. Sillä se tunne minkä silmistä näet avautuu.

    Elämä ei aina ole noin simppeliä, tilanteet ei välttämättä ole yksioikoisia.

    Äänestä

  • Alle50mNyt kirjoitti:

    Luetko silmistä vai päätteletkö toisen ihastuksesta? Kehoitan sanojen käyttämiseen. Sillä se tunne minkä silmistä näet avautuu.

    Elämä ei aina ole noin simppeliä, tilanteet ei välttämättä ole yksioikoisia.

    Totta! Ei todellakaan ole, en sinänsä hänen ajatusta romuta, vaikka se olisikin pelkkää fantasiaa hänelle. Toisaalta sekin on väärin, ne voi myös ottaa vakavammin. Eli tässä ei ilmeisesti ole kyseessä mitään oikeaa vaan pelkkää unelmointia ja toiveita. Vaikka toisin väitänkin, yleensä 2 tarvitaan. No, mutta asian on hyvin selvä ja toivottavasti hän nyt ymmärtää, on siinä varmaan jossain muitakin johon kuluttaa aikaasi 😂

    Äänestä

Sanon että vakavasti ottaen Olen yhä aina vaan n-m

Äänestä

No miltähän tuo vaikuttaisi? ;)

Äänestä

Älä sinäkään muistele minua palstalla koska se häiritsee minua

Äänestä
  • Sä voit painua sitten h****ttiin täältä niin lakkaa häiritsemästä.

    Äänestä

Olen ja valmis menemään päätyyn saakka.

Äänestä

SIITÄ KUKA OLET JA KUKA MINÄ OLEN!!!!!

Äänestä
  • Isien ja äitien ei tarvitse kunnioittaa lastaan?

    Jos lapsesta halutaan jalostaa juoksija niin kaikki keinot ovat sallittuja? Vaikkei lapsi itse haluaisikaan eikä geenienkään puolesta edes mahdollista niin täytyisi kunnoittaa.

    Entäs jos on vuosikausia kunnioittanut eikä elämässä ole koskaan mitään hyvää tapahtunut?Lisää sataa vain paskaa niskaan.

    Äänestä

  • lglglfl kirjoitti:

    Isien ja äitien ei tarvitse kunnioittaa lastaan?

    Jos lapsesta halutaan jalostaa juoksija niin kaikki keinot ovat sallittuja? Vaikkei lapsi itse haluaisikaan eikä geenienkään puolesta edes mahdollista niin täytyisi kunnoittaa.

    Entäs jos on vuosikausia kunnioittanut eikä elämässä ole koskaan mitään hyvää tapahtunut?Lisää sataa vain paskaa niskaan.

    Niitä on sellaisiakin vanhempia jotka omien uskomuksiensa vuoksi silpovat lastensa ihon jotta tulee hienot tatuointi tyyliset arvet ovat heidän mielestään hienoja.

    Sitten lapsi laitetaan länsimaiseen kouluun jossa pilkataan koko ajan arpien vuoksi. Kunnioitaako pitäisi?

    Äänestä

  • Ok, eli sä oot se juoksija.

    Äänestä

  • On sellainen ongelma että jotkut ihmiset kunnioittavat koko elämänsä vanhempiaan eikä sittenkään.

    Joku tässä nyt mättää joku valehtelee.

    Äänestä

  • Eikä kaikilla ihmisillä ole sellaisia vanhempia jotka ansaitsevat kunnioituksen vaikka toinen ansaitsisi toinen ei. Vanhemmuus ei automaattisesti tarkoita sitä että olisi hyvä ihminen kuten ei lääkärin virka tarkoita sitä että olisi erehtymätön. Mikään nimike tai asema ei takaa yhtään mitään eikä mihinkään voi luottaa täysin.

    Äänestä

Ei kai se vakavaa ole, vai onko?

Äänestä
  • Ei ole vakavaa ja on! Koko jutussa ei ole ideologiaa eikä päämäärää? Vai onko?

    Äänestä

Mites sen täällä sanot suoraan??????? Tollo. Olet.

Äänestä
  • Voiko sen jotenkin epäsuorasti sanoa??

    Äänestä

Mitä haittaa jos ajattelee...
Sehän ei vahingoita ketään...
Minusta olis kivaa et joku ajattelis mua..ihan vain ajatus..😘🌺🍀🍁🌱👁👁

Äänestä
  • Sinua ajattelen useinkin ja näänkin... mutta en niin...

    Äänestä

  • Ajattele ...NIIN...😂😂😂😂😂😂😂

    Äänestä

  • Elluhalloyb kirjoitti:

    Ajattele ...NIIN...😂😂😂😂😂😂😂

    Kuuluu hyviin tapoihin 😂😂😂😂 olla ajattelematta

    Äänestä

No jos tiedän kuka olet, niin voin kertoa, mutta kun en tiedä, niin en kerro.

Äänestä

Alan tervehtyä jo pikkuhiljaa.

Äänestä

Siksi koska sydän sanoo niin.
Olen oikeasti kiinnostunut edelleen ja haluaisin sinut/hänet elämääni.
n>m

Äänestä
  • :/ Juuri noin se menee minunkin kohdallani.

    Äänestä

Olen kyllä, joten voit lopettaa jo testailusi, kiitos ;)

Äänestä
  • 1hyvätietääiltojanäkemiin2-3

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vakavakysymys kirjoitti:

Oletko oikeasti kiinnostunut minusta vai et? Sano suoraan!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu